Volvon vaidelaatikko

S60 B5254T2 koneella TF80-Series Aisin AWF6F45 vaihteistolla.
Turbiini hajosi 280 tkm kohdalla.

Siekkisen korjaamo Kinnulanlahti. puhdisti murut vaiheistosta vaihtoi turbiinin, suodattimen ja venttiilipöydän.
Hintaan 2400 €.

Nyt ajettu 50 tkm murheitta
5296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jännää...

Äänestä

Aja vielä 10 000 km niin Aisin automaatti loota antautuu lopullisesti.

Äänestä
  • Työtoverini V70 ajettu 450 tkm ilman murheita.

    Äänestä

  • Yölintu on nyt vaan ktkera kun sen kottero levisi kymppitonnissa.

    Äänestä

Itselläni on V70 D5 vm 2005 .
Ajettu 570000 km , ei ongelmia vaihteistossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

S60 B5254T2 koneella TF80-Series Aisin AWF6F45 vaihteistolla.
Turbiini hajosi 280 tkm kohdalla.

Siekkisen korjaamo Kinnulanlahti. puhdisti murut vaiheistosta vaihtoi turbiinin, suodattimen ja venttiilipöydän.
Hintaan 2400 €.

Nyt ajettu 50 tkm murheitta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu