Ainakaan kolmeenkuukauteen numero 6 ei ole ollut tähtinumeroissa, Euro Jackpot oikeassarivissä!
Sattumaako?
Missä numero 6 luuraa?
8
169
Vastaukset
- Anonyymi
Katsoin tulosarkistoa joka näyttää sen 12 viikkoa taaksepäin ja tosiaan numero kuutonen loisti poissaolollaan tähtinumeroissa.
Yllättävää tosiaan kun kyseessä 12 numeroa josta kerralla valitaan kaksi.
Lisäksi nyt arvontpäiviäkin viikossa on kaksiarvontaa.- Anonyymi
Ettei vaan olisi unohtunut arvontakoneesta koko pallo, ja näin saatu pienennettyä päävoiton osumisen mahdollisuutta kenellekään?
- Anonyymi
Edellinen esiintymä oli 25.03.2022. Tiistaina kutonen on laitettava "varmaksi" tähdeksi omalle lapulle.
(●'◡'●) - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Edellinen esiintymä oli 25.03.2022. Tiistaina kutonen on laitettava "varmaksi" tähdeksi omalle lapulle.
(●'◡'●)Vierestävietiin tiistainakin kun 7 ja 8 olivat tähtinumerot.
Kissa ja hiirileikki siis jatkuu. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vierestävietiin tiistainakin kun 7 ja 8 olivat tähtinumerot.
Kissa ja hiirileikki siis jatkuu.Onneksi enää yksi huonosti nukuttava yö ja sitten tulee taas uusi mahdollisuus sex -tata lapulle. Ennemmin tai myöhemmin kutosen pokka pettää ja se putoaa putkesta huutonaurun kera.
- Anonyymi
Vielä vaan numero 6 ujostelee ja pysyypiilossa tähtipölystä.
- Anonyymi
Kunnes koitti perjantai ja elokuun yhdeksästoista. Plussanumero kutonen vaikuttaa selvästi ujommalta kuin muut. Tälläkin kertaa yritti näytellä ysiä, mutta virallinen valvoja tunnisti sen lopulta kutoseksi.
#OnneaPeliin- Anonyymi
Pieni tarkennus, että tässä pelissä kyseessä on tähtinumerot.
Mutta katsotaan tuleeko numero 6 myös tiistaina 23 päivä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.933970Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j973337Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1302654Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2152063Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä
Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m891826Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.211809Varusmiehen kuolema
Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä991780- 1141607
Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?11311- 571222