Hyvät hävittäjäkaupat. Vähän niin kuin Sannan hallituksen kaupat sekundamaskeista talousrikollisten kanssa. HEHEHEHEHEHExD
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000008976847.html
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000008976847.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ryshät nauraa käkättää kun suomi ryshii :D
Pitäähän sitä NATOa miellyttää. Tärkeintä meille on NATO yhteensopivat hävittäjät vaikka niillä ei saisi lentääkkään.
Klikki otsikko!
Kyse on heittoistuimista joita valmistaa Brittiläinen firma. Suurin osa istuimista on täysin kunnossa, mutta ne tarkastetaan silti.
Miljardeilla saadaan sentään lentsikoita. Sannan ja tuppuran lahjamiljardeilla ei saada edes tuulta ja torvisoittoa.
Onhan se hyvä asia, jos viat löydetään ja korjataan. Toista sen tuon naapurimaan lennokit, omat kartat ja kompassit pitää olla mukana ja silti osutaan usein omiin kohteisiin.