VKK:ta lukuunottamatta Suomen kaikki eduskuntapuolueet ovat fasistisia

Anonyymi

PS:ssä on yksittäisiä kansanedustajia,jotka eivät ole fasisteja, mutta itse puolue on yhtä fastinen kuin muutkin eduskuntapuolueet.

16

86

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      VKK:lle fasismi tarkoittaa samaa kuin Putinille: kaikki jotka eivät tue Venäjän laajentumista ovat fasisteja. Kaikki muut ovat sitä mieltä, että Putin on fasisti.

    • Anonyymi

      Katsohan tarkasti illalla sänkysi alle, ettei siellä majaile fasisti, tai mikä vielä pahempaa, NATSI.

      • Anonyymi

        Natsithan on mukavia


    • Anonyymi

      Niinkö? Määrittele fasismi ja selitä vinksahtanut assosiaatiosi!

    • Anonyymi

      Natokiimainen sotahullu Sanna Marin on oikea emäfasisti

    • Anonyymi

      Täysiä pönttöjä koko vekokoo!

    • Anonyymi

      VKK on täynnä fasistien kätyreitä. Ne fasisti nimittäin löytyvät Kremlistä.

      • Anonyymi

        Juuri näin.


    • Anonyymi

      VKK:n koulupudokkaidenkin pitäisi opetella sivistyssanojen merkitys.

    • Anonyymi

      Omituinen höpöttäjä! Kyllä Suomi tietää, että marginaalipuolue VKK ( Valta Kuuluu Kremlille) on Kremlin natsien ääni Suomen eduskunnassa. Ja kansa tietää, että tämä yhden sekopäisen kansanedustajan puolue katoaa kuin Putlerin kunnia ensi vaaleissa. Ei ainuttakaan anoa nähdä enää fasistista Venäjää ihailemassa Arkadianmäellä! Demokratia puhuu ja noin tulee käymään.

    • Anonyymi

      Totuuspuolueessa ei ole fasisteja.

      • Anonyymi

        Ei taida olla Leia saanut puoluettaan rekisteröidyksi, kun ei ole saanut 5000 kannatusilmoitusta kokon.


    • Anonyymi

      Tarkoittamasi sana kirjoitetaan muodossa "fantastinen" . Fantastinen.

    • Avaus oli aikanaan hyvä vitsi. Miksiköhän se piti tänne uudelleen nostaa?

      • Anonyymi

        Koska se on totta


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      188
      11214
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      92
      10642
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      235
      6090
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      181
      4900
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      131
      3376
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      172
      3375
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      40
      2203
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      299
      1763
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      6
      1600
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1524
    Aihe