Parthouse Jokela

Anonyymi

Varokaa tuota korjaamoa ja olkaa käymättä siellä. Huijataan jatkuvasti. Seisottivat autoa viikon siellä vaikka olisivat voineet heti vietäessä kertoa ettei heillä ole tarvittavia työkaluja homman hoitoon, normi hommaan. Lasku oli taivaallinen siitä seisottamisesta. Muitakin epäkohtia muille on ollut.

9

3723

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Älä valita Jokelan kaupungin autokorjaamosta. Hyvämaineinen ja toimiva.

    • Anonyymi

      Taidat puhua omiasi. On hyvä ja luotettava korjaamo. Olen ollut asiakkaana jo vuosia.

    • Anonyymi

      Saman tekivät meille myös. Hinta ei vastannut sovittua.

    • Anonyymi

      Ei ikinä enää tuohon korjaamoon. Vein auton sinne korjattavaksi. Sama vika oli jäljellä kun kotiin ajoin. Pääsin Hyrylään ja siellä korjaus onnistui ja eivät veloittaneet täyttä hintaa kun Jokelassa oli mokattu vaikka olisivat voineet ottaa enemmän.

    • Anonyymi

      Hyvä paikka ja ystävällinen palvelu.

    • Anonyymi

      Ylimielisiä jätkiä. Ei kiitos.

    • Anonyymi

      Mun mönkijä oli sielä korjattavana, siihen piti laittaa lataus kuntoon kun akku tyhjeni välillä. Mutta ne penteleet laittoikin kaasuttimen pelaaamaan oikein hyvin, niin että vehe kulki 120kmh entisen 60kmh vauhdin sijaan. Myös jarrut ne laitto kuntoon, jos vähänkin paino jarrua niin kuski lensi 20 metriä mönkijän etupuolelle, mut mönkijä jäi paikalleen.

    • Anonyymi

      Aivan helvetin huonoa asiakaspalvelua ja työt kestää liian kauan.

    • Anonyymi

      Edelleen jatkuu tökerö asiakaspalvelu. Olen yrittänyt antaa heille mahdollisuuden, mutta täytyy varmaan siirtyä Järvenpäähän asiakkaaksi. Ei ole pakko kuunnella tuollaisia kommentteja jos ei taho.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1339
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      85
      1236
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      96
      977
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      833
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      723
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      609
    7. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      30
      538
    8. Mikä on vahvuutesi palstalla?

      Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
      Sinkut
      111
      520
    9. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      498
    10. Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla

      Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu
      Ikävä
      33
      475
    Aihe