Päivän kysymys: Jos tykkää toisesta

onko fiksua kirjoittaa jokaikiselle netissä ,vai odottaa . Esim soittaa jos tietää henkilön numeron. Tuli tämmönen mieleen...nyt. Mitäs sanot?
8476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

olis kirjoittaa joka ikiselle netissä.
Joten pukkaas vaan meiliä tulemaan.
Kiva kun joku edes kirjoittas :=)))

Äänestä
  • tuossapa oli asiaa, olen samalla linjalla:)))

    Äänestä

toisillekkin...Täytyy vain luottaa!!!!!

Äänestä
  • toinen voisi ilmestyä paikalle,jos tykkää toisesta!!!

    Äänestä

  • lisäksi kirjoitti:

    toinen voisi ilmestyä paikalle,jos tykkää toisesta!!!

    miten se ilmestyisi josta tykkään. Olen näissä asioissa ujo en kehtaa häntä ahdistella..Miten olette itse löytäneet mielitiettynne?

    Äänestä

  • niinpäniin kirjoitti:

    miten se ilmestyisi josta tykkään. Olen näissä asioissa ujo en kehtaa häntä ahdistella..Miten olette itse löytäneet mielitiettynne?

    se kannattaa!Tai kerro tunteesi avoimesti muutoin,vaikka netin kautta.Sekin kannattaa!

    Äänestä

vetää säkki päälle ja mennä perunakellariin venttaan, kyllä sut joku kylän adonis sieltä löytää!

Äänestä
  • kyllä sä löydät hyvän ,älä masennu. Kesällä ihmiset virkistyy ,kaikkea hyvää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niinpäniin kirjoitti:

onko fiksua kirjoittaa jokaikiselle netissä ,vai odottaa . Esim soittaa jos tietää henkilön numeron. Tuli tämmönen mieleen...nyt. Mitäs sanot?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu