Elikkös mulla on tuo skodan urheilupeli ollut hetken. Mistä saisi autoon tarroja? Haluaisin perään tarroja joissa lukisi 2fast4you sekä Radalle.com…myös tuo mainitsemani Stage2 tarra kiinostaisi. Ei nyt ole sillai varaa tuunata mutta tarroilla sais auton näyttämään nopeemmalta kun sit joku voi niinku luulla et tää olis viritettt Stage2 malli. Ei kuitenkaan kaikklla tämmöisiä ole ja mietin et tarroil erottus lisää. Aika usein ajellaan viikonloppusin Rusan shelli-tiksi-mäkki lenkkiä ja siellä noil tarroil saa mainetta. Ei muuten ole koskaan kukaan mua voittanu tiksis kun kiihytelty on. Tosi hyvä tää auto.
Octavia RS on teiden kunkku. Kysyisin mistä saa Stage2 tarroja?
Anonyymi
477
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Nauretaan aina vaimon kanssa kun valoista meidän vierestä lähtee peräpomppien joku rs skoda. Tiedän, että oma ajoneuvo voi myös hieman provosoida kun on hivenen harvinaisempi, mutta tuon skoda kuskien oudon käytöksen olemme huomanneet ja sehän minut tännekkin johdatteli.
Hauska katsoa miten ihmiset täällä keksivät mitä eriskummallisia aloituksia ja nämä aidot skoda miehet sitten pää punaisena vastaavat.
Minä parkkeeraan Corollan aina lähelle marketin ovia ja tepastelen 15 minuuttia Corollan ympäri kahistellen tuulipukua ja röyhistellen kuin riikinkukko.
Kumpaan mahtuu isompi bassokotelo Camry vs Skoda?
Kysyn koska tässä Camryyn laitetaan kivan kokoinen kotelo.
https://www.youtube.com/watch?v=ACbadruOgC0
Urheiluautoon kuten oktaavi verso kuuluu ehdottomasti tämä tarra https://moposport.fi/tarra-vintage-stp/