Stalingrad kostetaan

671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Johan oli vanhaa kaunaa vähän joka maalla..

Äänestä

Suomalaisten murhaaminen 30-luvulla kostetaan siinä sivussa.

Äänestä
  • Itse ne sinne menivät tapettaviksi. Jokainen tietää että venäjällä ei ole tarjota kuin kuolemaa.

    Äänestä

Partisaanien murhaamat suomalaiset sotien aikana on kostolistalla.

Äänestä
  • Kenelle meinaat kostaa?

    Äänestä

Valtiovalta kostaa koko ajan pakotteiden yms. avulla. Valtio olemme me. Sinusta en ole niin varma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Niin varmasti, kuinka ei tullut itselle mieleen?

https://www.verkkouutiset.fi/a/vaite-valtionmediassa-eurooppa-haluaa-koston-stalingradin-taistelusta/#289344f6

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu