Pienet kulut Uniper kulujen rinnalla

Alivaltiosihteeri: En kannata valtiollisia hautajaisia Vesa-Matti Loirille – myöskään kuluja ei tulisi kustantaa https://www.is.fi/viihde/art-2000009009731.html näin on
357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sanoo veronmaksajien rahoilla oleva alivaltiosihteeri

Äänestä
  • Uuno sentään maksoi Niinistölle oman valtionvelkansa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Uuno sentään maksoi Niinistölle oman valtionvelkansa

    https://youtu.be/2oPmj5YFF0E ja olihan Uuno Turhapuro alivaltiosihteeri myös sekös oikeata herraa korpeaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Alivaltiosihteeri: En kannata valtiollisia hautajaisia Vesa-Matti Loirille – myöskään kuluja ei tulisi kustantaa https://www.is.fi/viihde/art-2000009009731.html näin on

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu