Narkkari pääministerinä

Anonyymi

Alkaa näyttää siltä, että Suomen pääministerinä hilluu henkisen tasapainonsa kanssa kipuileva nuori narkomaani. On kuitenkin merkille pantavaa, että suomalaista mediaa ei juurikaan kiinnosta yhteiskuntamme ongelmat, vaan enemmänkin pääministerin sekoilut festareilla ja kotibileissä sekä pukeutumiset.
Sairas yhteiskunta!

11

171

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Suoraan lomilta dokaamaan. Sanoisin että ongelmaa on. Ja väittää tuossa haastattelussa että nautti mietoja juomia. Seiskan silminnäkijöiden mukaan oli ravintolassa seurueen tullessa sinne aivan räkäkännissä. Kuinka moni aikuinen ihminen vetää lärvit? Nuorena ehkä, mutta ei enää aikuisena. Tuon alkon käyttö on vielä normi ihmistä suurempaa joten paljonko täytyy vetää sillä toleranssilla että tulee räkäkänniin, miedoilla juomilla`???

      • Anonyymi

        ..."Seiskan silminnäkijät"...kihhih! Minkä silmän???


    • Anonyymi

      Ei meillä ole persua tai putinistia pääministerinä

    • Anonyymi

      työpaikalla alkoholi tuoksuu viellä seuraavana päivänä, mitä huumeet ei tee,

    • Anonyymi

      Eikös meillä ole vallalla 0-toleranssi näissä asioissa. Jokainen joka havaitsee tuollaisia ongelmia tulee siihen puuttua ja ko. henkilö tulee ohjata jatkohoitoon.

    • Mitä todisteita sinulla on tuohon narkomaaniväitteeseen? Sitä, että on luultavasti ollut jossakin missä huumeita on joskus käytetty ei vielä sellaiseksi kannattaisi automaattisesti laskea sillä niin on suurella todennäköisyydellä ollut poliisikin.

      ⸻ ♫✧♫ ⸻

      ♫ Night Club — Gossip:
      https://open.spotify.com/track/34uh5DCVZ1YsiKmMibyrfp?si=54012f89ba5a42d1

    • Jokainen juhlikoon tavallaan, yksityisyys se on ministerilläkin. Minkä hän sille voi jos joku on tuonut mukanaan.

      Ja hän on sanonut että HÄN ei ole käyttänyt! Se on pää asia se. Toki testeissä vois käydä, varmuuden vuoksi.

    • Anonyymi

      Ero tulee. Nisti.

    • Anonyymi

      Paljon pitää vetää mietoja, jotta on ns perseet?

      Onnistuu kyllä.

      • Anonyymi

        Kolme persua ja kaksi muuta Pietarin trollia riittää.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      192
      1358
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      903
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      852
    4. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      52
      761
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      758
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      253
      637
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      318
      612
    8. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      595
    9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      589
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      584
    Aihe