Moi oon alakoululainen ja mulla on ollut joku puol vuotta huono olo kävin viime vuonna sen takia koulupsykologilla ja se auttoi vähän mutta se palasi joku aika sitten ja pahoin vointi voi tulla missä vaan milloin vaan ja en uskalla kertoo vanhemmille siitä. Pastillit auttaa siihen mutta mulla ei oo enää rahaa ja meinaan oksentaa koko ajan mitä tehä??
Jatkuva huono olo
Anonyymi
3
162
Vastaukset
- Anonyymi
Käy valittamassa terkkarille että vaiva on palannut. Pitäs selvittää mikä sen aiheuttaa jotta tietäs mitä voi tehdä ettei olisi huono olo usein.
- Anonyymi
Ihan kuten edellinen kirjoitti , niin käväise terkkarilla hakemassa apua, kyllä ne siellä tietävät miten auttaa , kun kertoo vaan rohkeasti miten voi.
- Anonyymi
älä kuuntele Bishmad Eyelashia nii ei tuu masennusta ja vegepelleä!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1166310Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3776113Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695810Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443952Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452345Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42335Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1151390- 121211
- 1821052
- 59867