Uusi kohu per päivä rupeaa olemaan jo normi Marinille

Nyt on julkistettu kuva Marinin "kavereista" juhlimassa rinnat paljaina pääministerin virallisella virka-asunnolla Kesärannassa. Tällä kertaa Marin jopa pyysi anteeksi.
681
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei ihmekään, että poliitikot alkavatkin jo enenevässä määrin vaatimaan Marinin eroa. Mm. Hjallis ilmaisi tämän vaatimuksen selvästi.

Äänestä

Ihan kansalaisten oikeustajun mukaisesti kenkää heti Sanna Marinille. Marinin sikailun verrattuna esim Kulmunin ero oli turha, samoin Kanervan. EROA HETI SANNA MARIN!

Äänestä

Yöllä touhutaan ja päivällä kadutaan.
Sanna on pornoin PM ikinä!

Äänestä

Ja kohta Sanna laittaa vaihdetta isommalle. You ain't seen nothing yet!!

Äänestä

Aloittaja on ainoa joka kohuaa. Me muut ikävystymme.

Äänestä

Eikö äiti ole imettänyt, kun rintojen näkeminen järkyttää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt on julkistettu kuva Marinin "kavereista" juhlimassa rinnat paljaina pääministerin virallisella virka-asunnolla Kesärannassa. Tällä kertaa Marin jopa pyysi anteeksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu