Onnittelut Marin upottaa SDP:n seuraavissa vaaleissa

Ei tussun hieromisella ja tissien esittämisellä vaaleja voiteta. Mitä politiikkaa ja kenen asiaa nämä paljastukset ajavat! Demukoista ei löydy selkärankaa katkaista ongelmia.
666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kovasti sossut silottelivat Marinin touhuja. Ei yksikään kokeneimmista sossumuijista tullut kommentoimaan. Olette surkeaa porukkaa. Keväällähän näette mihin johtotähtenne on teidät johdattanut. Pitäisikö vähän enemmän kurittaa juhlivaa bilettäjää.

Äänestä

Kyllä Demarit on painunut melko alas Ei minkäänlaista moraalia koko puolueella

Äänestä

Jos on hyvät tissit ka kuuma tussu, niin voi niilläkin yhden äänen saada!

Äänestä

Kokoomus sentään yritti tehdä jotain maineensa pelastamiseksi.
sdp ei ole järjestänyt edes ylimääräistä kokousta käsitellä asiaa
ja rauhoittaa äänestäjiään tästä huhumyllystä-
Älkää sitten itkekö kun vaalitulokset tippuu vai sittenkö syytätte
no se johtui pääministeristä.
Se luotto kun menee kerran sitä ei hevin takaisin saa
Suomen maine kun menee siitä kärsivät kaikki kansalaiset.
Yksi nais presidentti ja yksi nais pääministeri riittää näillä
kokemuksilla kiitos.Suosittelen kyllä pääministerin eroittamista

Äänestä

SDp Marin vaalikampanja on ovela veto muunos "kaikki kyytiin " Rinteen ajan kampajasta , "Jauhojengi" vetoaa huumeiden käyttäjiin ja sexuaalisekaantuneisiin (sama asiakin kohderyhmä) Toisaalta buumeri -ikäiset ja vanhemmat miehet katselee lesposexiä mieluusti ja monen fantasioissa on sekaanpano, naisäänestäjissä haetaan lespoutensa piilottaneita vanhapoikatätejä äänestämään vaikka torttu on jo lorttu.

Äänestä
  • Voi kuvitella miten kivaa kovakuntoisilla turvamiehillä on Marin "jauhojengin" bileissä kultarannassa siellä on voinut puska heilua ;-D

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei tussun hieromisella ja tissien esittämisellä vaaleja voiteta. Mitä politiikkaa ja kenen asiaa nämä paljastukset ajavat! Demukoista ei löydy selkärankaa katkaista ongelmia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu