Joko on tulossa uusi rietas biletysvideo

Anonyymi

Marinilta viikonlopun jälkeen? Tuskin maltan enää odottaa!

38

89

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sielä sitä pippeliä hippaten odotat.
      Sulla on toi seksuaalinen mieltymys on hiukan omituinen, varmaan tyypillistä Persuilla.

    • Anonyymi

      Eiköhän tuolta uusia luuskaamisvideoita ole tulossa.

    • Entä miten monta avausta lisää ajattelit aiheesta vielä tehdä?

      Helpottaako maniasi ilman ulkopuolista apua?

      • Anonyymi

        Soita ja kysy Marinilta
        älä täällä
        IDIOOTTI

        t.Avaaja


      • Anonyymi

        trh:lla päivän paras!

        siellä jollain mälli lentää ja acdc senku pauhaa taustalla tehdessään avauksia, niin kiihoittunut, ettei pippeli edes laske ejekulointien välillä, vaikkei viagraa ole yhtainuttakaan napsinutkaa!

        :DD


      • Anonyymi

        No eikö sinua nyt yhtään hykerrytä ajatella millaista pehmopornovideota Seiskajulkkiksemme seuraavaksi työntää eetteriin.


      • Anonyymi kirjoitti:

        No eikö sinua nyt yhtään hykerrytä ajatella millaista pehmopornovideota Seiskajulkkiksemme seuraavaksi työntää eetteriin.

        Normaali ihminen kyllä ymmärtää, että loputtomien avauksien tekeminen samasta asiasta ei ole tarpeellista saati edes järkevää.


      • Anonyymi
        TruthReallyHurts kirjoitti:

        Normaali ihminen kyllä ymmärtää, että loputtomien avauksien tekeminen samasta asiasta ei ole tarpeellista saati edes järkevää.

        Jännätään nyt kuitenkin mitä on tulossa, Sannahan mainosti kovasti että Flow festareilta on vielä luvassa kovaa settiä ja viikonlopun reivien jälkeen on sitten taas paljon matskua purkissa.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Jännätään nyt kuitenkin mitä on tulossa, Sannahan mainosti kovasti että Flow festareilta on vielä luvassa kovaa settiä ja viikonlopun reivien jälkeen on sitten taas paljon matskua purkissa.

        Niin. Kaipa sitä sitten saa itselleen perusteltua ihan minkä tahansa typeryyden. Kun Sanna Marin "mainosti"...

        Logiikka on tuttu esimerkiksi koulukiusaajilta: "Se aloitti..."

        Noloa.


    • Anonyymi

      Olette ala arvoista porukkaa. Teidän kommentit turhaa ja tyhjänpäivästä lätinää. Keskittykää omiin asioihin ja niiden hoitoon. Tällaistako on nykyään ihmisten arki.

    • Anonyymi

      "syö, kääpä, toki ensin" eli Homeliuksen

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Seiska seuraa.


    • Anonyymi

      Seiskalla on varmasti materiaalia mutta eivät julkaise vielä.

      • Anonyymi

        Mukavata elää odottelun jännityksessä.


      • Anonyymi

        Parhaat sanna-palat ilmestyvät vaalien läheisyydessä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Parhaat sanna-palat ilmestyvät vaalien läheisyydessä.

        Saattaa olla herkkua luvassa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Parhaat sanna-palat ilmestyvät vaalien läheisyydessä.

        Kyllä minusta ainakin tuonlaatuiset teot, joissa on yhdenillanjutun jälkeen salakuvattu pokaalina, kuin jk jahtisavannigaselli olisi ja sitten jaettu kavereille on pahempaa kuin se, että jotain teoreettisia olemassaolevia tai ei pokevideoita jossa sanna olisi vapaaehtoisesti mielelläänkin ollut olisi tai voisi tulla ulos.

        sanna on.. sanna on ihminen. joka pelkäs missing out -kokemusta. Ja koska ei hallinnut laadunvalvontaa, sekaantui hän täysin oman itsensä vastakohtaisiin ihmisiin. Ja koska ei halua oppia, toistaa vielä monet kerrat samat kuviot uudestaan ja yhä uudestaan, kunnes sitten mahdollisesti kypsynee niihin ainaisiin samoin kaavoihin ja sit löytänee uutta sisältöä elämäänsä, joka on siistimpää kuin mitä nyt kokee nautinnolliseksi.

        laadunvalvontahan alkaa siitä, että tuntee itsensä. Ja koittaa kehittyä parhaaksi mahdolliseksi versioksi itsenstään jnk jälkeen sitten voidaan aikaansaada onnistumisenkokemuksia myös noista interpersoonallisista. mutta tuokin sitten omalta osaltaa edellyttää oppimiskykyä tai edes -halua. Joiden syntymiset sitten masentavat elämäkokemukset meille viimekädessä elämä itse sitten aina mahdollistaa.

        Lyön vetoa, että kuka tahansa, joka on menettänyt vaikkaa saulin tavoin puolisonsa onnettomuudessa, taikka taudin takia tm. arvostaa aivan toisella tasolla elämänuudelleenrakentamisensa jälkeen vaikka sitten sitä seuraavaa puolisoaan. Nostalgiahan on aina ensimmäisestä suurin, mutta kyllä sitä osaa hetkessä hetkeen syventyä parhaiten, kun elämässä surua, tuskaa, menetyksiä sekä masennustakin on jo kokenut. saulilla, ikänsä vuoksi, tuo kaikki on takanapäin jo. saulis siis tietää elämän alamäet, ja varmasti hyvin. sannahan taas niitä alkoi tuossa kokea. Ja jollain 16v nätiksi itseään tituulaaraavalla misulla ne ovat monesti vasta edessä päin. Ja niin elämän pedagogiikka ja nuo syklit vaan sitten toimivat.

        Minä en voi iloita sannan surupaskasta. Minusta sannan tragedia on Suomelle suuri yhteiskunnallinen menetys. Ja tuolla tarkoitan ensisijaisesti sannan aidon todellisen itsensä potentiaalin totaalista varjoonjäämistä kaiken ulkoasanellun vuoksi. tuo minusta on sodanjälkeisen Suomen suurin murhenäytelmä. Tai siis murhe, ilman mitään näytelmää.

        :((


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Saattaa olla herkkua luvassa.

        Siis runkkatteks te näistä sannan videoista jo?

        siis sanna on surunmurtama, elämänsä menee vituiks, jne. ja monella mällit senkun lentää vaa....

        huoh.

        ilmestyskirjaan olisin kyllä tämänkin laittanut. on sen verran hoopoa jo.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mukavata elää odottelun jännityksessä.

        Jos tuo on sun elämän kohokohta, niin etsi tukeva puunoksa ja laita siihen "kiukku". Joillakin näköjään elämä on mennyt vain paskaa odotellessa ja levitellessä. Hohhoijaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Siis runkkatteks te näistä sannan videoista jo?

        siis sanna on surunmurtama, elämänsä menee vituiks, jne. ja monella mällit senkun lentää vaa....

        huoh.

        ilmestyskirjaan olisin kyllä tämänkin laittanut. on sen verran hoopoa jo.

        Eikös Sannalla ole ollut paljon valoa ja iloa viime aikoina.


    • Anonyymi

      Odottelemme kuin uusia bingonumeroita.

      • Anonyymi

        voi että on kyllä ihmiskunta tärähtänyttä

        ..bingonumeroita..?

        ei hyvää päivää sentään.

        huh huh ja isooooo huokaus perään.


    • Anonyymi

      Miksi niitä ei ole muissa lehdissä

      • Anonyymi

        Muut lehdet on osa aggressiivista Marin kulttia ja yrittävät peitellä örvellyksiä.


    • Anonyymi

      Joku laittoi foorumille tänä aamuna avauksen, jossa tuollainen takaaotettu aamustringikuvansa oli, mutta avaus poistettiin - ymmärrettävistä syistä..

      Monihan siihen n. 30min aikana ehkä sille avaajalle vastaillakin; itse kirjoitin siihen tämän viestin, joka ei tullut kai sitten postaukseen mukaan:

      Saattaa joo olla rikos, mutta sairaalloisen itsekähän tuo kuvaaja on ainakin ollut.

      Minun käy sääliksi nykypäivän naisia. Ihan aidosti käy. Olla noin vinoutuneiden asenteiden pokaaleita..

      Mutta ainahan se on mennyt niin, että on näitä pelimiehiä ja sitten erikseen panomiehet. Ja ekoille naiset ovat jalustalla oleva ihannejuttu jota pitää esitellä ja jälkimmäisille avioliitto ja yksi ainoa nainen se AINUT seksiin liittyvä unelma. Ja nimenomaan ja täsmälleen päästäkseen eroon maailman kaikista muista naisista.

      Ja kyllähän se sitten myös lukumäärissä näkyy; ekat aktiivi-prostituutiopalveluidenkin suurkuluttajina nousevat sinne muutamaan sataan, ehkä tuhanteen per elämänkaari, kun taas jälkimmäisten kohdalla puhutaan aina ja väistämättäkin oikeastaa kymmenistä tuhansista. Ja onhan se eräällä tapaa loogistakin, koska kyllähän nyt jonkun viidensadan viiva tonnin kohdalla vielä jaksaa sitä samaa hommailla. Mutta kyllä ekan kymppitonnin taikka tokan jne. kohdalla sitä alkaa tulla vähän mahdottomaksi enää elää sitä itsepetosta, jossa elämän tarkoitus olisi jotkut himo-seksinautinnot..

      käteenvetäjät, pelimiehet ja sitten panomiehet. tuossahan se täyspaletti sitten onkin. tässä nähtiin sitten pelimies (tai ehkä jopa -nainen).

      Markushan tästä kaikesta tietysti varmasti eniten kärsii.. jos siis tuo on sanna.

      ..ei voi muuta tokaista kuin sen, että erittäin valitettavaa sekä surullista on kyllä maailman meno vuonna -22.

      Mutta jos kristinuskon päälle piereskellään riukupieruja, niin vähän vaikea mitään hyvää pitemmällä aikavälillä mistään ees seuratakaan.

      :((

      • Anonyymi

        Ja pieni tytär opittuaan lukemaan lukee äitinsä koottuja miestoilailuja.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja pieni tytär opittuaan lukemaan lukee äitinsä koottuja miestoilailuja.

        sanopa mitä muuta enää tokaista ihan kaikkeen lopunajan / ilmestyskirjan maailman menoon, paitti tän:

        surullista


    • Anonyymi

      Riippuu siitä onko jauhoilla kokoontumisbailut bailabaila oujeahhhhh

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      38
      5366
    2. Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan

      Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan
      Maailman menoa
      293
      5200
    3. Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia

      ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä
      Maailman menoa
      64
      4519
    4. Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"

      Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos
      Maailman menoa
      69
      2445
    5. Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon

      Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt
      Köyhyys
      48
      1890
    6. Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin

      🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu
      Maailman menoa
      30
      1835
    7. Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?

      Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont
      Maailman menoa
      26
      1800
    8. Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä

      Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi
      Maailman menoa
      80
      1728
    9. Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!

      Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva
      Tv-sarjat
      16
      1722
    10. Oon kyllä välillä ollut susta

      Nainen huolissani, en oo niin sydämetön mitä tunnut ajattelevan
      Ikävä
      105
      1516
    Aihe