Ilouutinen

Saatiin Suomeen 75 vietnamilaista ja ihan ilmaiseksi! JES JES JES!!!! Monikulturismi ROX"!!!

http://www.verkkouutiset.fi/juttu.php?id=71639
4236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Outo juttu.
Kuinka ne tänne soutivatkaan?

Äänestä

Eikös ne ole niin älykkäitä - ne aasialaiset?

Äänestä

no niin taas tulee lisää varkaita ...

Äänestä

Vietnamissa ja Kiinassa syödään vesirottaa. Näin TV_ssä oikei tosi -sellaisessa ja syöjä oli punaniska hemmo suomipoika.

Olemme kovaa kansaa.
Pärjäämme vaikka allah kakarakarulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Freestyler kirjoitti:

Saatiin Suomeen 75 vietnamilaista ja ihan ilmaiseksi! JES JES JES!!!! Monikulturismi ROX"!!!

http://www.verkkouutiset.fi/juttu.php?id=71639

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu