Saatanan Huuhkaja-akka.

Anonyymi

Saatanan perkeleen huuhkaja-akka ärsyttävä huuheltelija pitää lannistaa ja hakata aika ajoin ettei yhtään pääse lääppimään tai lepertelemään.Iloitseminen ilman pätevää syytä lopetettava välittömästi joko huutamalla tai pitämällä ankara puhuttelu lääppiminen sekä muu ärsyttävä käytös estettävä pitämällä kaukana muista mikäli tarvetta ilmenee.Kurinpalautus oikeutettua näissä tapauksissa oppiipahan akka tavoille ja lopettaa taatusti ärsyttämisensä kun saa kuulla edellämainituista käytännöistä,tätimäisyys karsitaan pois ilman varoitusta joka tapauksessa KYLLÄ LIHA TOTTELEE KURIA.

8

129

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Remmi keittiön seinälle ja pelon ilmapiiri siinä toimivat lääkkeet akan kurissa pitämiseen ja muuten se nahkavyö ei roiku siellä koristeena vaan sitä myös käytetään.

      • Anonyymi

        Kova sadisti lahkolainen amerikan 1800 luku:) Saastainen elukka olet!
        Ois hienoa nähdä,kun eukkos lyö sua turpaan ja nynnerö tippuu valahtaen lattialle kusilammikko alla:))
        Sua ois hieno antaa remmiä takaisin sulle,oijoi,että saisin saatanan pellervo takaisin:)
        Näkisin miten lahkolainen kierisi..kuin limamato..
        Sen jälkeen sadisti,nousisit kovin ylös..


      • Anonyymi

    • Anonyymi

      Lääkkeet

    • Anonyymi

      Lahkolainen..amerikka vai Suomen lesti?

    • Anonyymi

      Remmi läiskyy pakaroille ja akka irvistää kivusta laskee kiltisti mukana iskut joita tuli 25 takamus on punaisena aiempien kurinpalautusten jäljiltä,istuminen on tästä johtuen tuskallista no kuri kasvattaa sanotaan totta maar näin on ei ole akka enää leperrellyt eikä perkele lääppinyt kun tietää mitä siitä seuraa ja mikä keittiön seinällä roikkuu.Kipu pitää sietää vaikka pitkin hampain eikä helpotusta siihen ole missään nimessä luvassa alisteinen asema nimittäin toteltava on saatana eikä vastaan nurista.

      • Anonyymi

        On oikein pohojalaanen häjy kurin pitäjänä puukko helavyös notta Ylihärmästä tulin pitämähän akan ruodus ettei vallan nenille rupia hyppelemähän,tähkäviinaa kulautan sitten lähären Kurikkahan puukkotappeluun olenhan mie ihtekki osumia saanu puukon terästä ja ne hilijaa kärsiny enkä ole niistä numerua teheny perkele.


    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sun ja kaivattusi

      ikäero? Kumpi vanhempi, m vai n?
      Ikävä
      99
      1690
    2. Kesän odotuksia hyrynsalmella

      Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla
      Hyrynsalmi
      15
      1531
    3. Tämän hetken

      Terveiset kaivatullesi ⬇️
      Ikävä
      139
      1434
    4. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      98
      1420
    5. Katsotko mieluiten

      Kaivatussasi mitä?
      Ikävä
      76
      1336
    6. Mikä on ollut

      Epämiellyttävin hetki sinun ja kaivattusi romanssissa?
      Ikävä
      118
      1195
    7. Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan

      Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n
      Maailman menoa
      270
      1089
    8. Vieläkö sä toivot

      Meidän välille jotain?
      Ikävä
      69
      1001
    9. Voi Rakas siellä

      Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o
      Tunteet
      18
      975
    10. Pidätkö kaivatustasi

      Minkä vuoksi erityisesti? Mikä hänessä vetoaa?
      Ikävä
      37
      957
    Aihe