Miksi nämä narrit edes pääsisi aloittamaan suoraan sm-liigasta? Karsikoot alemmista sarjoista ylöspäin niinkuin muutkin. Kauhea hinku oli lähteä KHL:N. Ja nyt vaan tullaan takaisin tuosta vaan? Ai niin on Helsingistä!
Jokerit aloittakkon pohjalta
16
840
Vastaukset
- Anonyymi
Niin,joku sanoo pian,että tuo rahaa...kyllä,juuri sen vuoksi aloittakoon alemmista sarjoista,saadaan katsojia ja parannetaan alempien seurojen taloudellista tilannetta.
- Anonyymi
Jokerit ei kuulu Suomessa yhtään mihinkään sarjaan, ne kuuluu historian roskatynnyriin.
- Anonyymi
Vaihda puhdas vaippa ja rauhoitu
- Anonyymi
Suur-Helsinki tarvitsee vähintään kolme, ehkä neljäkin liigaseuraa. Yksi on liian ylivoimainen muille, aina ennakkosuosikki kauteen lähdettäessä.
- Anonyymi
Käykää katsomassa mestistä ,sieltä löytyy Kiekko-Espoo ja Kiekko-Vantaa
- Anonyymi
Jokerit, sen kuuluu olla osa historiaa ei tulevaisuutta
- Anonyymi
Hyvä Jokerit, Karjala takaisin!
- Anonyymi
Sääli että Jokerit on paskannettu pilalle.
- Anonyymi
Jokerit Keravalta🤡
- Anonyymi
On hyvä, että on 3 joukkuetta pääkaupunkiseudulta mestiksessä. Tulee paljon paikallispelejä
- Anonyymi
Liian helpolla pääsi venäjä seikkailusta. Olisi kuulunut aloittamaan 5 divarista ja siitä portaitain ylös. Nimikin olisi pitänyt vaihtaa. Tuo on ryvettynyt.
Kylläpä aukeni divarikin portit liigaan äkkiä kun narrit aloitti taas toiminnan. - Anonyymi
siinä se nähdään kun kaikki liigan päättäjät asuu kehäkolmosen sisäpuollella
- Anonyymi
TAKAS KHL-ÄÄN JA PIAN JOHAN PUTINILLA ON IKÄVÄ NIITÄ KLOUNEJA
- Anonyymi
Jokerit voisi alkaa Hifkin farmijpukkueeksi
- Anonyymi
IPK näyttää stadilaisille kaapin paikan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1107402
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t374315törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/373792Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu4002000Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi711513- 321477
- 351458
Hajoaako persut kuten 2017?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen1801146Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv121118Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:121043