Tämä on totuus. Westerlund varmaankin huonoin valmentaja mitä Suomella koskaan ollu. Sen tiesi syksyllä että keväällä on Summasta ikävä! Summanen lensi pihalle vaikka oltiin finaalissa, mun mielestä Westerlundin pitäs lentää pihalle vaikka VOITETTAIS se finaali! Mutta sepä onkin sitten Kummolan päätös. Ja se saatanan fasaani ei tietenkään erota westerlundia vaikka huomenna hävitäänkin. Nytpä on 2 suurta ongelmaa; onko mahdollisuutta saada uus valmentaja, ja kuka se valmentaja sitten olis. Hehheh, toivottavasti TAMI JA SAKKE.
Noniin, sainpa purkaa hieman hermoo, ettei tarvi lentokentälle lähtee erkalle huuteleen perjantaina, kun ne nysvät tulee kotio. kiitos ja anteeks.
Noniin, sainpa purkaa hieman hermoo, ettei tarvi lentokentälle lähtee erkalle huuteleen perjantaina, kun ne nysvät tulee kotio. kiitos ja anteeks.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Täyttä totta ja rankalla kädellä!!
Suomen pelissä on todellakin vain 1 SUURI ongelma Westerlund!!
On surullista/häpeällistä huomata miten leijonilla voi olla näin surkea paimentaja, joka muuttaa koko joukkueen laumaksi lampaita!
Esim. ykkösketjuksi kutsutaan peltonen,jokinen,kallio yhdistelmää vaikka ketjulla on enemmän miinusta tilillänsä kuin koko muulla joukkueella yhteensä!
ei enään anteeksi.