Kysyttävää orgasmista

Anonyymi

En ole ikinä saanut orgasmia yhdynnässä ja poikaystäväni saa melko nopeasti. Olen kokeillut myös yksin mutta ei tunnu onnistuvan. Joskus poikaystäväni oli seksin tarpeessa usein mutta se on vähentynyt, voiko se johtus siitä että minä en saa orgasmia? Kuinka onnistuisin siinä yhdessä ja yksin? Haluaisin kovasti päästä tuntemaan sen. Millaisia kokemuksia naisilla on orgasmista? Voiko olle että minun kohdallani se ei ole edes mahdollista? Olen kuitenkin melko kokematon näissä jutuissa. Luin jostain että nainen tarvitsisi pitkän esileikin mutta poikaystävääni se ei oikein huvita. Minä kun tykkään siitä että hän hyväilee rintojani se saa mut nopeasti kostumaan.

7

1115

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      kieli leikit ihanii katsoa kun nainen saa orkun

    • Anonyymi

      Vaihdettava reikää, tai tappia! :D

    • Anonyymi

      Hyvä ja tyydyttävä seksi alkaa aivan muista asioista kuin orgasmin yrittäminen suorituksena. Toivon, että löydät itsellesi miehen, joka osaa opastaa sut hyvän parisuhteen kautta myös orgasmin saloihin.

    • Anonyymi

      Joo, kyllä se on kabut, jos sä luulet saavas orkun kun sanotaan käsipäivää ja puristetaan tissiä pikkasen. Orkkuja ei ostella, eikä haaveilla, ne koetaan, yhdessä, tai erikseen. Taidatte olla vielä lapsia, kyllä elämä opettaa!

    • Hy hieronta/hyväily auttaa.Suuseksin antaminen myös..Todennäköisesti kaipaisit osaavampaa käsittelyä.

    • Anonyymi

      Oletko hieronut klitoristasi? Sitä voi joutua hieromaan pidempäänkin, jos et saa orgasmia helposti. Siksi olisi hyvä, jos poikaystäväsi tekee sen. Onko poikakaverillasi pieni vehje? Iso tyydyttää paremmin. Poikakaveriasi ei ehkä innosta panna patjaa, joka ei nauti. Ymmärtämättä, että se on osin hänen omaa syytä.

    Ketjusta on poistettu 51 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas puukotus yläristillä!

      Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!
      Pieksämäki
      67
      2290
    2. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin

      Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka
      Grillaus
      89
      1491
    3. La Promesa sarjan ystäville iso pettymys - Yleltä lisäinfoa asiasta

      La Promesa suosikkisarjan kohtalosta on tullut tietoa. Tämä ei kyllä välttämättä ilahduta sarjan faneja. Lue lisää: htt
      Tv-sarjat
      15
      1358
    4. Mä muuten kerroin puolisolle susta

      Nimeä mainitsematta....
      Ikävä
      111
      1173
    5. Paljonko meidän ikäero on?

      Ois kiva tietää.
      Ikävä
      101
      1092
    6. Nainen onko kaikki

      Onko sinulla nainen kaikki hyvin? mies
      Ikävä
      109
      877
    7. Nyt kun olen vähän huppelissa niin uskallan sanoa

      Mikä minua oikein närästää... Tiedän että meillä on ollut vaikeaa mutta miten kauan sulla on ollut toinen mies vai oliko
      Ikävä
      54
      722
    8. Mies onko sinulla

      Kaikki hyvin? 🌞 -nainen
      Ikävä
      42
      650
    9. Työttömät risusavottaan

      Tuli tässä juhannusnuotiolla sellainen idea mieleen, että miksei työttömiä velvoiteta tekemään hanttihommia, kuten risus
      Maailman menoa
      270
      649
    10. Toivotetaanko toisillemme

      Juhannuksia vai ollaanko vihoissa
      Ikävä
      62
      612
    Aihe