Olen sovinisti, huorien asiakas ja tyttären isä

Olen 60 v. mies ja eronnut avioliitosta jo 30 vuotta sitten. Minulla ei eron jälkeen, eli siis 30 vuoteen, ole ollut ns. normaalia parisuhdetta tai edes tavallista seksisuhdetta naisen kanssa. Olen aina ollut sovinisti ja haluan kohdella naisia alentuvasti. En ole väkivaltainen enkä lyö ketään, mutta voin käyttää sanallista alistamista.

Seksiä olen saanut maksullisilta naisilta viimeiset 30 vuotta. Etsin myös aktiivisesti harrastelija-huoria, jotka suostuisivat seksiin maksusta satunnaisesti. Heitäkin olen muutaman löytänyt ja heitä on facebook kavereissani.
Saatan kysyä joskus kohtaamaltani naiselta suoraan, että käviskö jos maksan pari sataa? Toisinaan tärppää.

Avioliitostani minulle jäi kuitenkin tytär, jonka yh-isänä olin siitä asti kun hän oli pikkutyttö. Häntä en halunnut kasvattaa huoraksi, mutta hänellä on aikuisena ollut mielenterveys- ja päihdeongelmia, vaikka sai ihan vapaan kasvatuksen. Tytär on nyt 37 vuotias ja hänellä on kaksi aviotonta lasta, eli olen myös kahden pojan isoisä.

11

1784

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Painu niuvanniemeen pipipää

    • Anonyymi

      Mitä sä yrität tällä sanoa?

      • Anonyymi

        No otahan rauhoittavasi jos ne auttas sua spede.


    • Anonyymi

      Oletko jo kokeillut mieshuoraa, suosittelen mustaa isokullista miestä joka laittaa sinut maanpinnalle miehuutesi harhoinesi.

    • Anonyymi

      Ei ihme, että tyttäresi on sairastunut.

    • Anonyymi

      Kuinka pitkä olet?

    • Anonyymi

      Naisvihaaja kuvittelee ansaitsevansa kaikenlaista...

    • Anonyymi

      Selvä?

      • Anonyymi

        Ööööö niin sitten olet. Sinähän se ittes parhaiten tunnet.


    • Anonyymi

      Tällainen sopimus amatööri huorana satunnaisesti on kiihottava ajatus. Naiselle joka ollut pitkässä liitossa ja ei saa haluamaansa eli tuntea olevansa haluttu. Tässä voisi olla molempia tyydyttävä ratkaisi.

      • Anonyymi

        Tarkennus tuolle amatööri huorana kirjoitukselle. Kouluttaisitko minusta oman huorasi, kun ei kokemusta huorata muille.


    Ketjusta on poistettu 59 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla

      suoja työ paikka? 🤔🤷‍♂️
      Ikävä
      30
      3888
    2. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      13
      1869
    3. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      63
      1324
    4. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      95
      1256
    5. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      67
      1135
    6. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      5
      981
    7. Koska tajusit silloin aikanaan

      että olin ihastunut sinuun? 🤭😍 Taisin olla aika läpinäkyvä 🫣❤️
      Ikävä
      47
      901
    8. Keskustelua kasteesta

      You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti
      Kaste
      356
      868
    9. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      26
      851
    10. En haluaisi kaiken kuihtuvan pois

      ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?
      Ikävä
      39
      841
    Aihe