Olen 60 v. mies ja eronnut avioliitosta jo 30 vuotta sitten. Minulla ei eron jälkeen, eli siis 30 vuoteen, ole ollut ns. normaalia parisuhdetta tai edes tavallista seksisuhdetta naisen kanssa. Olen aina ollut sovinisti ja haluan kohdella naisia alentuvasti. En ole väkivaltainen enkä lyö ketään, mutta voin käyttää sanallista alistamista.
Seksiä olen saanut maksullisilta naisilta viimeiset 30 vuotta. Etsin myös aktiivisesti harrastelija-huoria, jotka suostuisivat seksiin maksusta satunnaisesti. Heitäkin olen muutaman löytänyt ja heitä on facebook kavereissani.
Saatan kysyä joskus kohtaamaltani naiselta suoraan, että käviskö jos maksan pari sataa? Toisinaan tärppää.
Avioliitostani minulle jäi kuitenkin tytär, jonka yh-isänä olin siitä asti kun hän oli pikkutyttö. Häntä en halunnut kasvattaa huoraksi, mutta hänellä on aikuisena ollut mielenterveys- ja päihdeongelmia, vaikka sai ihan vapaan kasvatuksen. Tytär on nyt 37 vuotias ja hänellä on kaksi aviotonta lasta, eli olen myös kahden pojan isoisä.
Olen sovinisti, huorien asiakas ja tyttären isä
11
1721
Vastaukset
- Anonyymi
Painu niuvanniemeen pipipää
- Anonyymi
Mitä sä yrität tällä sanoa?
- Anonyymi
No otahan rauhoittavasi jos ne auttas sua spede.
- Anonyymi
Oletko jo kokeillut mieshuoraa, suosittelen mustaa isokullista miestä joka laittaa sinut maanpinnalle miehuutesi harhoinesi.
- Anonyymi
Ei ihme, että tyttäresi on sairastunut.
- Anonyymi
Kuinka pitkä olet?
- Anonyymi
Naisvihaaja kuvittelee ansaitsevansa kaikenlaista...
- Anonyymi
Selvä?
- Anonyymi
Ööööö niin sitten olet. Sinähän se ittes parhaiten tunnet.
- Anonyymi
Tällainen sopimus amatööri huorana satunnaisesti on kiihottava ajatus. Naiselle joka ollut pitkässä liitossa ja ei saa haluamaansa eli tuntea olevansa haluttu. Tässä voisi olla molempia tyydyttävä ratkaisi.
- Anonyymi
Tarkennus tuolle amatööri huorana kirjoitukselle. Kouluttaisitko minusta oman huorasi, kun ei kokemusta huorata muille.
Ketjusta on poistettu 59 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?857156Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit277089Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1176235Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455424Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik905345Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa635235Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus415130Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274615Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv193565Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3013430