impisillit kommarit

Anonyymi

Pankkolängvitsi ja Martti. Anarkisteja. Sen myöntäneetkin. Keskustan palstalla rehvastelevat vasemmistolaista ideologiaansa.

11

71

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei impisilli vaan imbesilli. Mutta mikä se sellainen vasemmistolainen ideologia on ? Kannattaako hevosista lypsää maitoa ? Onko Vermossa ravit huomenna ? Mistä tipi pissii ? Oletko sinä republikaani ? Mikä lammasrotu on maukkain ? Mistä näitä senttejä oikein tulee ?

      • Anonyymi

        Ajattele, jouduit opettamaan diy-inssiä sekä kahden korkeakoulututkinnon suorittanutta hapsumattopilottia kansakoulutason visaisessa kielioppiasiassa. Vai olisiko se hapsumattopilotin oma pää, joka on visaisesta puusta tehty? Törmäsikö hapsumattopilotti tässä siihen kuuluisaan Karjalan mäntyyn?


      • Anonyymi kirjoitti:

        Ajattele, jouduit opettamaan diy-inssiä sekä kahden korkeakoulututkinnon suorittanutta hapsumattopilottia kansakoulutason visaisessa kielioppiasiassa. Vai olisiko se hapsumattopilotin oma pää, joka on visaisesta puusta tehty? Törmäsikö hapsumattopilotti tässä siihen kuuluisaan Karjalan mäntyyn?

        Elämä on :-)


      • Anonyymi

        Impisilli oikea, kun olette impejä yhä ja pysyttekin. Poikuus tallella. Pankkolangvitsi sen sanoikin, lampaat häntä viehättää. Teillä anarkisteilla rakkaus puolikin ihmeellistä, pitää olla poikkeava. Miten Martin rakkaus, eikai vain suuntautunut Halosen viitoittamalle tielle.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Impisilli oikea, kun olette impejä yhä ja pysyttekin. Poikuus tallella. Pankkolangvitsi sen sanoikin, lampaat häntä viehättää. Teillä anarkisteilla rakkaus puolikin ihmeellistä, pitää olla poikkeava. Miten Martin rakkaus, eikai vain suuntautunut Halosen viitoittamalle tielle.

        Kyllähän minulla on 2 hyvin toimeentulevaa poikaa vuosilta -79 ja -83. Jos näyttävätkin silloiselta postinjakajalta tahi sähkömieheltä, on se veikeä yhteensattuma, ei muuta.

        Toiset rakastaa hevosia, toiset sikoja, jotkut postimerkkejä, mutta minä noin fyysisessä mielessä ihmisiä, etupäässä sitä naarasta, jota onkin ollut monessa iässä ja monessa ulkonäössä häiritsemässä intimiteettirauhaani, mutta siitä on jo vuosia...

        No, nytpä kävi ajatteluttamaan ihan kympillä... Miten olla postimerkin kanssa sillä lailla ?

        Julkisuutelo tuomittavaksi !

        Jos partnerina on eläin, pitää siltä olla suostumus !

        Väkisin ei saa työntää sormea korvaan: jos ei mahu niin ei mahu !

        Ilman papin aamenta ei sovi irstailla, mutta kun kerran on sen saanut, voikin loppuelämän toimia siten kuin hyvältä tuntuu !

        Puukkohippasille en enää lähde, olkoonpa baarista pokattu kädestä ennustava ruusuke kuinka kihkeä hyvään; rollaattorilla on paha paeta nautintapaikalta. Tulistunut tumma ori, sellaista en halua enää kohdata, ikuna.


    • Anonyymi

      Pankkolngvitsi Martille vastasikin kun teillä noin yhteistä, olisko kihlan aika?
      Molemmat olette vallattomia poikamiehiä silti ilman nais kontakteja.

      • Niin ja osaanpa tehdä tuohisormuksiakin. Mutta kun ei. Ennen lähden Jönköpingiin kirvesmiehen vaimoksi. Tarjaa en saanut, koska Arajärvi. Tarja on kuitenkin kova jätkä :D


      • Anonyymi

        Martti vie pyllymajuria kuin kuoriämpäriä.



    • Anonyymi

      Pankkolängvitsille sulhanen, lienet niitä neitejä. Osaat kirjaimetkin tarkastaa..

      • Anonyymi

        Pyllymajuria kaivelee yhä Martin vedätys. Khihihii.......


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      215
      5439
    2. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      132
      5024
    3. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      25
      4840
    4. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      123
      2065
    5. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1801
    6. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      89
      1667
    7. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      18
      1615
    8. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      13
      1501
    9. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      379
      1290
    10. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      90
      1285
    Aihe