Eikö täällä S-jellakin nuo keskenkasvuiset mopo äheltäjät voisi pitää sellaista hauskaa ja polttaa yleisön läsnäolessa mopojaan.
Kun nyt näyttää Tampereella olevan sellainen villitys.
Olisi vanhemmille ainaskin jokin syy käydä töissä, että saavat ostettua sähkömopon keskenkasvuisilleen. Olisihan se hienoa näytöstä ohikulkijoille, parempaa nähtävää kuin jokin vanhanajan keulimisjuttu.
Tuollaisesta tykkäisi varmasti kaikki, muutkin keulijat ottaisivat mallia, ne päävinossa munamankelikeulijatkin : DDDDDD
Mopopoltto trakedia
Anonyymi
3
212
Vastaukset 3
- Anonyymi
Olisko se kuitenkin oikeesti tragedia?
- Anonyymi
Ongelma on se ettei kukaan halua näitä "mopoäheltäjiä" kaahaamaan asutuksen lähelle. Ne pitäs äänihäiriöiden vuoksi kuskata kuorma-autoilla jonnekin periferiaan. Siellä sitten kenenkään ulkopuolisen kuulematta saisivat vonguttaa ja driftailla vanhempiensa nauttiessa pellon laidalla.
- Anonyymi
Naulan kantaan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l285967Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni57769- 67681
- 59655
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et36609- 52574
Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona33536- 41526
- 48487
- 40485