Mopopoltto trakedia

Anonyymi

Eikö täällä S-jellakin nuo keskenkasvuiset mopo äheltäjät voisi pitää sellaista hauskaa ja polttaa yleisön läsnäolessa mopojaan.

Kun nyt näyttää Tampereella olevan sellainen villitys.
Olisi vanhemmille ainaskin jokin syy käydä töissä, että saavat ostettua sähkömopon keskenkasvuisilleen. Olisihan se hienoa näytöstä ohikulkijoille, parempaa nähtävää kuin jokin vanhanajan keulimisjuttu.

Tuollaisesta tykkäisi varmasti kaikki, muutkin keulijat ottaisivat mallia, ne päävinossa munamankelikeulijatkin : DDDDDD

3

212

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olisko se kuitenkin oikeesti tragedia?

    • Anonyymi

      Ongelma on se ettei kukaan halua näitä "mopoäheltäjiä" kaahaamaan asutuksen lähelle. Ne pitäs äänihäiriöiden vuoksi kuskata kuorma-autoilla jonnekin periferiaan. Siellä sitten kenenkään ulkopuolisen kuulematta saisivat vonguttaa ja driftailla vanhempiensa nauttiessa pellon laidalla.

      • Anonyymi

        Naulan kantaan!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1318
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      647
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      609
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      47
      563
    5. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      559
    6. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      38
      529
    7. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      518
    8. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    9. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      70
      511
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      176
      468
    Aihe