Mopopoltto trakedia

Anonyymi

Eikö täällä S-jellakin nuo keskenkasvuiset mopo äheltäjät voisi pitää sellaista hauskaa ja polttaa yleisön läsnäolessa mopojaan.

Kun nyt näyttää Tampereella olevan sellainen villitys.
Olisi vanhemmille ainaskin jokin syy käydä töissä, että saavat ostettua sähkömopon keskenkasvuisilleen. Olisihan se hienoa näytöstä ohikulkijoille, parempaa nähtävää kuin jokin vanhanajan keulimisjuttu.

Tuollaisesta tykkäisi varmasti kaikki, muutkin keulijat ottaisivat mallia, ne päävinossa munamankelikeulijatkin : DDDDDD

3

212

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olisko se kuitenkin oikeesti tragedia?

    • Anonyymi

      Ongelma on se ettei kukaan halua näitä "mopoäheltäjiä" kaahaamaan asutuksen lähelle. Ne pitäs äänihäiriöiden vuoksi kuskata kuorma-autoilla jonnekin periferiaan. Siellä sitten kenenkään ulkopuolisen kuulematta saisivat vonguttaa ja driftailla vanhempiensa nauttiessa pellon laidalla.

      • Anonyymi

        Naulan kantaan!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on kaivattusi

      Nimi väärinpäin🤔🙃
      Ikävä
      105
      1589
    2. Mitkä on kaivattusi

      Nimen kolme ensimmäistä kirjainta Mar....
      Ikävä
      88
      1328
    3. Mustikat jää metsiin

      kun ei thaikut saa lupia tulla ja oman maan työttömät ei viitti metsään mennä. Itse poimin noin 20-30 sangollista kesäi
      Maailman menoa
      133
      1270
    4. Minkä ikäinen on kaivattusi

      ja sinä? Vai tiedätkö hänen ikää?
      Ikävä
      59
      1071
    5. Milloin olette

      Nähneet viimeksi kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      65
      911
    6. Ei kai nyt kukaan oikeasti kuvittele, että hallitus eroaisi Garden Helsingin takia?

      Ongelmanahan tässä kuitenkin on se, että mitään tavallisuudesta poikkeavaa ei ole tapahtunut. Joten mikä se eroperuste
      Maailman menoa
      160
      802
    7. Me (n & m)

      Toisillemme erityiset, vaikka emme ole toistemme elämässä kuin lyhyinä, ohikiitävinä hetkinä. Uskon, että koet samoin. T
      Ikävä
      20
      795
    8. Vähän hirvittää

      Että pystynkö täyttämään odotuksesi… jos oikeasti tutustutaan.
      Ikävä
      45
      767
    9. Muiden vaikutus

      Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?
      Ikävä
      90
      734
    10. Jaakko Kyllönen !

      Koettaa viisastella,Kuhmon hoito paikkojen kohtalosta.KYLLÄ SE OLI KOKOOMUS;JOKA ETU NENÄSSÄ EDDUSKUNTA VAALIEHDOKAS TEA
      Kuhmo
      24
      641
    Aihe