Tuo narsku ei jätä minua rauhaan

Minä en ole hänestä kiinnostunut.
563
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuka on tuo narsku ? T mieskö?

Äänestä
  • H-mies.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    H-mies.

    Annoit sille joskus ja varattuna vonkailette toistenne perään tekeekö se Marskin? PETTÄJÄN SE TEKEE

    Äänestä

  • M-mies ainakin on.

    Äänestä

Sb-suuvesi porgoostadista on elävä esimerkki miesjätteestä
Ei voi kun sääliä kuka siihen haksahtaa
Tyyppi on todella pipi
Yrittää vetää tukkaa kaljunsa päälle
Ja ajelee ruskeella volvolla
Naiset vuron perää käy pissimässä sen sängyn mahtaa haista jo aika pahalle ne ohuet patjat

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Minä en ole hänestä kiinnostunut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu