Nykyään on muodissa pirssiin kuin pirssiin ostaa ylikokoiset vanteet ja pyöräyttää niihin mataprofiilirenkaat innokkaimpien autoissa ollen renkaiden profiili muuta sentti ja leveyttä kuin kitaran muotoisen laatupyörän takarenkaassa.
Varmasti elämäni huonoin ajokokemus oli ajaa Vaasa - Hesa -Vaasa väli ystäväni sen ajan huippuautolla, jossa kyseisen kaltaiset renkaat.
Maantiessä kuten junttilassa normaalia, maantie oli urainen ja autoa täytyi koko ajan ohjata kun urat väänsivät autoa vuoroin oikealle ja vasemmalle.
Ajatelkaapa rakkaat tien profiilii ajolinjalle ja siihen kuoppaan reunoiltaan terävästi kantikas kummi kiipeämään vuoroin vasemmalle ja ohjauskorjauksen jälkeen oikealle jne. tuhat kertaa.
Tuosta tulikin mieleen, että Neiti TyttösBellörffille klooneineen on ongelma itse tehdä jotain omalle autolleen, jopa vaihdattaa renkaat rengasliikkeessä juoden odotusaikana kupin kaffia, mutta kuitenkin kaffittelevat kun vievät auton pissapojan täyttöön ja sisäimurointiin, koska palvelu on ilmaista sen johdosta, että se maksetaan osamaksuerien yhteydessä, niin mulla oli tässä viikonloppuna hieman omaa rengasasiaa.
Tuli ostettua Mopariin uudet valkosivurenkaat, alkuperäisellä profiililla aika leveät tossut.
Pyöräyttivät ne rengasliikkeessä vanteilleen ja tasapainottivat siinä kun nautin kupillisen kahvia.
Kotosalla sitten täällä Chiang Maissa Moparin alle kyseiset ja kylläpä sopii hyvin valkosivurenkaat.
VALKOSIVURENKAAT.
2
124
Vastaukset 2
- Anonyymi
Sitä on selattu valokuvakansiota ja huomattu kuningasauto Ladan näyttävän kuvissa oudolta ja siitä keksit sitten tämän satutarinan huippuautoista.
Kerran hesassa meinasin tulla hulluksi kun juntit oli sankoin joukoin tulleet prismaan ostamaan alennuksessa olevaa juhla mokkaa niin että en meinannut mahtua kauppaan ollenkaan. Olisin ostanut tarjouksesta juhla mokkaa. Mulla oli tasa raha kin kolme ysi viis. Meinasin tulla hulluksi mutta sitten menin käärimään sätkää junttilan taka pihalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Harmittaa kun en saa edes tietää
miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää811099Teköäly löytää teidät
Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani194795- 40725
Miesten vs naisten älykkyys
Eiköhän tämä asia ole ihan itsestään selvä: "Adult male brains average approximately 1,370–1,378 grams, while female br208700Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai178688- 101646
- 40604
- 46572
- 24518
- 37516
