Tämä siksi, kun hoitajat lakkoilee ja aiheuttaa pääministerille ylimääräisiä virkatehtäviä.
Voi pyhät jysäytykset taas....
Eiköhän tässä maassa ole vähän tärkeämpiä tehtäviä hoidettavana, kun katsella tämän ämmän pärstää jossain potretissa, v ja oikeesti...!
Hoitajat raataa nälkäpalkalla 3- vuorotyötä ilman mitään omaa varsinaista vapaa-aikaa/perhe-elämää ja tämän huolenaiheet on, että mihin saadaan taas naamataulu näkyville.
Hoitajat eivät jouda jauhojengeissä pyörimään..
Korkeintaan virkansa puolesta näihin roskiin törmää...
Sannan seuraava media kalastus operaatio ; Loirin hautajaisiin esittämään suurintakin Turhopurofania.
Ei tällä ämmällä ole mitään häpyä käytöksessään.
Ois parempi valita siipaksi toimittajana ja valokuvaaja kakkosexs, niin sais koko ajan antaa lausuntoja ja esiintyä.
Tulee tippumaan todella korkealta, kun saadaan uusi, tervejärkinen pääministeri.
Hän keskittyy sitten politiikkaan eikä Instagramiin=)
Marinin muotokuva paljastustilaisuus peruttu maanantailta
4
124
Vastaukset
- Anonyymi
on röyhkeä ja häikäilemätön ÄMMÄ. Ei mitään kunnioitusta missään asiassa. Täysi röyhkimysten röyhkimys, kun edes hyenaa oksentaisi tuo jalalle
- Anonyymi
Ylimielinen🐄🐄🐄🐄🐄🐄, ammuuuhh😄
Se on niin yksinkertainen mielimaailmaltaan, ettei edes tajua, minä tsoukkina sitä pidetään ihan globaalisti.
Ranskassa kun kysyttiin kansalaisilta, että kuka hän on, niin vain yksi edes tiesi ja hänkin tunnisti vain "tanssivana "pääministerinä".
Käyttäytyy kuin olisi joko Bono maailmalla😄😅
Hän ei ole muuta kuin häpeäpilkku, oman edun tavoittelija ja erittäin huono poliittinen hahmo.
Siinähän sitä jo cveehen kerrakseen😅
Kuka palkkaa tyhjäpään jatkossa?
Ei edes Sokos, kun menee maine👍
Sannan matkassa uppoaa varmasti, että kaikki ketkä tavoittelee konkurssia, niin ota Sanna "keulahahmoksi".
V mikä l__tka😏.
- Anonyymi
Pakkolaki menee nyt ykköseks,eipä ole aikaisemmin virkatehtävät olleet esteenä . Muotokuvaa perusteltiin perinteellä ,eikös nyt olis voinut ravistella instituutiota ja lopettaa perinne.Toki valtuustonpuheenjohtaja onkuvan ,miksei patsaankin arvoinen merkkihenkilö.
- Anonyymi
Täysin samaa mieltä!
Nyt tosissaan ne perinteet perseeseen ja uutta Instituutiota luomaan👍
Sannan jäljiltä jää kitkerät tuhkat, mutta onneksi tämäkin saadaan painettua sinne HISTORIAAN mihin todellakin kuuluu, kylläkin aika erikoisista meriiteistä😌
Niin makaa kuin petaa👍
Sannahan tykkää MAATA, josta tyylinäytteet nähnyt koko kansakunta...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163481
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit212432En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321985- 181891
- 821868
- 261592
- 291450
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361437Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91394Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111334