Onlyfans perustaminen

Anonyymi-ap

Kertoisiko joku kuinka alottaa onlyfansin tekeminen.

9

14135

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Terve, jos oot nainen niin käyt ottamassa akuankan huulet ja treenaat döblö perseen ja olet mielellään luonnon blondi sitten hommaat kameran mielellään sellaisen että näkee hyvin pimpin ja perseen. Voit myös kuvata savi taipaletta joka on pillun ja perseen välimaastossa. Julkaiset videot nettiin ja annat niiden kiertää. Sen jälkeen mainostat omaa onlyfans profiilia jotta saat seuraajia ja siitä se lähtee. Jos haluat niin voin pientä palkkaa vastaan tulla kuvaamaan . Jos olet mies niin videoi omat kives pussit ja kyrvän varsi ja pumppaa lihakset jolla sulatat jännitystä hakevat kiima pillut

      • Anonyymi

        Ihan järkyttävää naisen aliarvostamista kun tissi ja perse kuvilla hankitaan elanto. Tosi järkyttävää. Tulee huora meininki mieleen. Lopettakaa naiset tollanen työ kun sairaita miehiä on liikaa mediassa.


    • Anonyymi

      Menet sinne onlyfans sivustolle ja rekisteröidyt jäseneksi. Ne vaatii tunnisteet eli yleensä valokuva passista ja sitten valokuva jossa pitelet passia kasvojen edessä.Itse jouduin lisäksi varmistamaan osoitteen antamalla kopion vanhasta laskusta jossa näkyy kotiosoite. Sitten oottelet että profiilisi hyväksytään ja sen jälkeen voit alkaa tekemään massia. Kilpail on nykyään jo tosi armotonta ja pitää olla hyvä idea jotta pääsee useamman tuhannen kuukausituloille. Itse liityin vuonna 2019 ja asilloin OF oli vielä todellinen kultakaivos jkoska kilpailu oli pienempää. Ensimmäisenä vuonna pääsin jo 6tuhannen kuukausituloihin. Nykyään mulla on 4 eri OF tiliä ja silti jää alle 5 tonnin kuussa välillä. Kannattaa kokeilla myös camshow juttuja jos kiinnsotusta piisaa. Niissä pääsee huomattavasti paremmille tienisteille. Kun sattuu kunnon tippishow päivä niin tonnin tienisti on ihan realistinen.

      • Anonyymi

        Miten löydän muita ja muut minut siellä huono englanti ja juuri aloittanut


    • Anonyymi

      Miten sinne saa seuraajia? Perustin kans tilin ja eilen tein yhden päivityksen (kirjoitin, ei kuvaa tai videoita) mutta kukaan ei oo alkanut seuraamaan? Näkyykö mun profiili siellä jossain yleisesti feedissä? Vai miten mä saan sinne seuraajia?

      • Anonyymi

        Mulla sama kysymys ? Saitko selvä ?


    • Valtavat upeat tissit löytyvät ➡️Cougarette 💋
      Muutenkin kaikkea kuumaa ja mehukasta luvassa 💋

    • Anonyymi

      Onlyfanssiin kun rekisteröityy vaatii tunnisteet. Ketkä ovat päässeet tuonne? Pitääkö siis myös selfiessä jossa kuvat kasvoista+ henkkareista, niin Pitääkö selfie olla myös skannattu?

    • Anonyymi

      Alastonsuomi-sivuston kautta saa ainakin näkyvyyttä.
      Monilla on siellä profiili muutamien kuvien kanssa ja linkki OnlyFansin puolelle tai ainakin tieto että OF:stä löytyy enemmän materiaalia.
      Hyvillä promokuvilla saa kiinnostuneet siirtymään OF:n puolelle. Aika harva taitaa OF:stä selailla uusia profiileja, vaan kiinnostus tulee muiden kanavien kautta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ranskan vasemmistojohtaja: "Kyllä, meneillään on suuri väestönvaihto!"

      Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon järkytti myöntämällä avoimesti sen, mitä tiedotusvälineet ovat pitkään pitä
      Maailman menoa
      75
      2326
    2. Valion maitotehtaalla kapina

      Ilmastonmuutoksesta, eläinten hyvinvoinnista ja ympäristön saastumisesta huolestuneet eläinkapinalliset estävät panssa
      Maailman menoa
      51
      2241
    3. SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle

      Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?
      Maailman menoa
      162
      2035
    4. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      17
      1821
    5. Helsingin yllä valopalloja

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön
      Sinkut
      86
      1261
    6. Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?

      Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.
      Kouvola
      78
      1164
    7. HÄLYYTYS!!

      Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36
      NATO
      303
      1060
    8. Jumalauta! Ukraina hyökkää jo Suomeenkin!

      Ukrainan drooneja tullut Suomeen ainakin kolme, ehkä enemmäkin! Syvälle Suomeen! Nyt on klovnipressa hukkapätkä mennyt T
      Maailman menoa
      325
      986
    9. Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja

      Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah
      Maailman menoa
      100
      953
    10. Mitä kaikkia vikoja

      On kaivatussasi?
      Ikävä
      76
      939
    Aihe