Aina kun kuulen

Anonyymi-ap

sanat YLE ja asiantuntija, tulee väistämättä mieleen punavihreän median propaganda ja poliittisesti ohjattu keskustelu, ilman objektiivisia asiantuntemusta.

5

113

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ylen vasemmistolaisen linjan näkee siitä, mitä aiheita keskusteltavaksi valitaan. Sellaista ihmettä ei ole vielä Ylessä tapahtunut, että keskustelun aihe suosisi perussuomalaisia äänestäviä.

      • Anonyymi

        ...ja harvemmin suositaan yleensä myöskään suomalaisuutta ja isänmaan etua , asialla ovat enimmäkseen tämmöiset "tuppuraiset " sun muut punahuivisten nuorisojärjestöjen kasvatit , tämä sakki joka kanteli nuoruudessaan näitä "rauhanohjus- kylttejä"..


    • Anonyymi

      Kyllä verorahoiteisen pakko & ohjattu naratiivin longerot ylettyy paljon muuhunkin kuin yleen.

    • Anonyymi

      Punavihreää syöttöä verovaroin.

    • Sinulla täytyy luonnollisesti olla sitten myös esittää medioita ja toimittajia, jotka ovat takuuvarmasti puolueettomia ja laadukkaita? Eikö vain?

      Lisäksi, sinä annat varmastikin esimerkkejä Ylen jutuista, jotka eivät ole totta?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      33
      1299
    2. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1095
    3. Tuleeko tästä

      Enää mitään. Voiko mitään enää korjata?
      Ikävä
      104
      936
    4. 41000 kavallettu rahaa

      uutisoi Kaleva ja iltasanomat vuosina 2020-2022 välisenä aikana hävinnyt toi summa tuomittu nainen 1971 syntynyt.
      Pyhäjärvi
      42
      879
    5. Kerro minulle

      Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö
      Ikävä
      56
      729
    6. Tietäisitpä vain mitä se

      yksikin on susta puhunut :) j
      Ikävä
      42
      716
    7. Mitä muutoksia tekisit

      kaivatullesi? Miten on? Muista olla REHELLINEN 📸
      Ikävä
      48
      693
    8. Fantasioista

      Suurimmalla osalla meistä on jonkinlaisia eroottisia fantasioita. Miten sinä suhtaudut fantasioihin? Ruokitko niitä vai
      Sinkut
      94
      672
    9. Se riisuu suosimasi paatoksen, paljastaa egosi tyhjäksi

      Idän fisosofian vihaaja kirjoitti: "Muuten tämä idän-uskontojen mekaniikka hävitää ja hautaa tästä kaiken hyvän paatoks
      Hindulaisuus
      302
      656
    10. Olet sinä ihana

      Muttei sua taida kiinnostaa muu kuin sun työ:(
      Ikävä
      29
      635
    Aihe