Aina kun kuulen

Anonyymi-ap

sanat YLE ja asiantuntija, tulee väistämättä mieleen punavihreän median propaganda ja poliittisesti ohjattu keskustelu, ilman objektiivisia asiantuntemusta.

5

122

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ylen vasemmistolaisen linjan näkee siitä, mitä aiheita keskusteltavaksi valitaan. Sellaista ihmettä ei ole vielä Ylessä tapahtunut, että keskustelun aihe suosisi perussuomalaisia äänestäviä.

      • Anonyymi

        ...ja harvemmin suositaan yleensä myöskään suomalaisuutta ja isänmaan etua , asialla ovat enimmäkseen tämmöiset "tuppuraiset " sun muut punahuivisten nuorisojärjestöjen kasvatit , tämä sakki joka kanteli nuoruudessaan näitä "rauhanohjus- kylttejä"..


    • Anonyymi

      Kyllä verorahoiteisen pakko & ohjattu naratiivin longerot ylettyy paljon muuhunkin kuin yleen.

    • Anonyymi

      Punavihreää syöttöä verovaroin.

    • Sinulla täytyy luonnollisesti olla sitten myös esittää medioita ja toimittajia, jotka ovat takuuvarmasti puolueettomia ja laadukkaita? Eikö vain?

      Lisäksi, sinä annat varmastikin esimerkkejä Ylen jutuista, jotka eivät ole totta?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      139
      2393
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      71
      2299
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      67
      1976
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      87
      1687
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      108
      1565
    6. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      102
      1508
    7. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      120
      1412
    8. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      32
      1274
    9. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1191
    10. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      81
      1144
    Aihe