Aina kun kuulen

Anonyymi-ap

sanat YLE ja asiantuntija, tulee väistämättä mieleen punavihreän median propaganda ja poliittisesti ohjattu keskustelu, ilman objektiivisia asiantuntemusta.

5

220

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ylen vasemmistolaisen linjan näkee siitä, mitä aiheita keskusteltavaksi valitaan. Sellaista ihmettä ei ole vielä Ylessä tapahtunut, että keskustelun aihe suosisi perussuomalaisia äänestäviä.

      • Anonyymi

        ...ja harvemmin suositaan yleensä myöskään suomalaisuutta ja isänmaan etua , asialla ovat enimmäkseen tämmöiset "tuppuraiset " sun muut punahuivisten nuorisojärjestöjen kasvatit , tämä sakki joka kanteli nuoruudessaan näitä "rauhanohjus- kylttejä"..


    • Anonyymi

      Kyllä verorahoiteisen pakko & ohjattu naratiivin longerot ylettyy paljon muuhunkin kuin yleen.

    • Anonyymi

      Punavihreää syöttöä verovaroin.

    • Sinulla täytyy luonnollisesti olla sitten myös esittää medioita ja toimittajia, jotka ovat takuuvarmasti puolueettomia ja laadukkaita? Eikö vain?

      Lisäksi, sinä annat varmastikin esimerkkejä Ylen jutuista, jotka eivät ole totta?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Realistisesti

      Miten toivoisit, että asiat etenisivät hänen kanssaan? Kuka tekisi mitä?
      Ikävä
      121
      1209
    2. millaiset hiukset

      kaivatullasi on? :)
      Ikävä
      41
      963
    3. Miksi et edistä asiaa...

      Kaivattusi suhteen??
      Ikävä
      58
      890
    4. Minkälaista ajattelisit elämänne olevan

      jos olisit kaivattusi kanssa yhdessä?
      Ikävä
      71
      837
    5. Tää on todella huvittavaa seurata näiden savolaisten

      naapurusten piikittelyä ja vihanpitoa toisilleen netissä. Näyttää siltä, että Mehtoselle alkaa tulla isäukon piirteet e
      Tuusniemi
      41
      756
    6. Sinulle nainen

      Koitan vihdoin jättäytyä täältä pois. Taas koko illan tänne tullut vain jotain pilkkaus viestejä, ei jaksa tuollaista. M
      Ikävä
      80
      736
    7. Kuka mölyapina

      Kuka saatanan vittu naama mölisee sunnuntaiaamuna jolla ei oo edes lauluääntä. Yön kuulunut jonkun ajan mölinää sisälle
      Suomussalmi
      17
      705
    8. Kuhmosta (kyseenalaiseen) kuuluisuuteen

      Naapurikylän, siis Nurmeksen suurin tubettaja on iskenyt naisen Kuhmosta. Kertoo kanavallaan naisen olevan hyvä rakastel
      Kuhmo
      5
      674
    9. Salaattirosvo

      Sinulle tiedoksi joka varastit salaatit viime yönä kasvulootasta,jäit riistakameraan🤣🤣🤣. Tulehan selvittelemään asia
      Suomussalmi
      23
      639
    10. rattijuoppoja

      tavattu taas Haapavedellä, hyvä että poliisi on valppaana
      Haapavesi
      17
      622
    Aihe