sanat YLE ja asiantuntija, tulee väistämättä mieleen punavihreän median propaganda ja poliittisesti ohjattu keskustelu, ilman objektiivisia asiantuntemusta.
Vastaukset 5
- Anonyymi
Ylen vasemmistolaisen linjan näkee siitä, mitä aiheita keskusteltavaksi valitaan. Sellaista ihmettä ei ole vielä Ylessä tapahtunut, että keskustelun aihe suosisi perussuomalaisia äänestäviä.
- Anonyymi
...ja harvemmin suositaan yleensä myöskään suomalaisuutta ja isänmaan etua , asialla ovat enimmäkseen tämmöiset "tuppuraiset " sun muut punahuivisten nuorisojärjestöjen kasvatit , tämä sakki joka kanteli nuoruudessaan näitä "rauhanohjus- kylttejä"..
- Anonyymi
Kyllä verorahoiteisen pakko & ohjattu naratiivin longerot ylettyy paljon muuhunkin kuin yleen.
- Anonyymi
Punavihreää syöttöä verovaroin.
Sinulla täytyy luonnollisesti olla sitten myös esittää medioita ja toimittajia, jotka ovat takuuvarmasti puolueettomia ja laadukkaita? Eikö vain?
Lisäksi, sinä annat varmastikin esimerkkejä Ylen jutuista, jotka eivät ole totta?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1501128
- 109977
Rakastamisesi tarkoitus
Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki52701Tämä meidän välinen tilanne
Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen34689Mitä Kärnässä tapahtui?
Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.7614- 65611
- 65584
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää48576Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä
Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle23551- 59528