VKK tuleva murskavoitto

Ensi vuonna on vaalit,
Vihdoinkin suomalaiset ymmärtävät ettt valta kuuluu kansalle.
Ymmärtävät, että Venäjän erikoisoperaatio on pakollinen.
Ymmärtävät, että EUsta on päästävä eroon.
Ymmärtävät äänestää VKK.n ehdokkaita.

Tuleva murskavoitto on varma!

AT
1161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

EVVK!

Äänestä

Tuskin maanpettureita kovinkaan moni äänestää seuraavissa tai yleensä missään vaaleissa.

Äänestä

Saahan sitä toivoa! Jos aikoo toteuttaa, niin vaalityötä on tehtävä paljon tehokkaammin.

Äänestä

Ano on Putinin kätyri

Äänestä
  • Marin on putininin sylikummi

    Äänestä

  • Joo,o...Hyvin puuduttavaa lukea näitä sinun viestiketjujasi eri palstoilla joissa jokaisessa poikkeuksetta vuoron perään yksinpuhelujesi yhteydessä ylistät ja ammut alas avauksen kirjoittajineen joka olet sinä itse saman toistuessa viestiketjun viestien suhteen jotka edelleen olet kirjoittanut itse 🥱

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Joo,o...Hyvin puuduttavaa lukea näitä sinun viestiketjujasi eri palstoilla joissa jokaisessa poikkeuksetta vuoron perään yksinpuhelujesi yhteydessä ylistät ja ammut alas avauksen kirjoittajineen joka olet sinä itse saman toistuessa viestiketjun viestien suhteen jotka edelleen olet kirjoittanut itse 🥱

    Luulisi noiden kopioidesi toistelun olevan puuduttavampaa. Eihän niissä alunalkaenkaan ole mitään järkeä ollut, mutta pelkästään kopsuilla olet kyllä tappanut kaikenlaisen sähköliikenteen aivojesi sisällä.

    Äänestä

Aloittaj (persu) näkyy olevan sama mieltä Anon ja Putinin kanssa.

Äänestä
  • Ei se aloitta ja oo persu se on Ano puolueen kannataja ano( ano espanjaxi perseenreikä)

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Ei se aloitta ja oo persu se on Ano puolueen kannataja ano( ano espanjaxi perseenreikä)

    Kyllä nänä persujen avaukset povosointeen ovat ihan läpinäkyviä ja lapsellisia. HUH HUH!

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Kyllä nänä persujen avaukset povosointeen ovat ihan läpinäkyviä ja lapsellisia. HUH HUH!

    Persujen avaukset?

    "Nänä ? Povosointeen ??"

    Huh huhuh juuh !

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ensi vuonna on vaalit,
Vihdoinkin suomalaiset ymmärtävät ettt valta kuuluu kansalle.
Ymmärtävät, että Venäjän erikoisoperaatio on pakollinen.
Ymmärtävät, että EUsta on päästävä eroon.
Ymmärtävät äänestää VKK.n ehdokkaita.

Tuleva murskavoitto on varma!

AT

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu