Ähtärissä Ähtärin kallein kaukolämpö. Eliitin syy.
Kallista on.
18
956
Vastaukset
- Anonyymi
On aivan kohtuutonta, että Ähtärissä löytyy aiheesta kuin aiheesta Ähtärin kallein tuote ja palvelu. Onko yhtäkään Ähtärin halvinta olemassakaan?
- Anonyymi
mIKON ja PiENIMIEHEN syytä että käikki maksee.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
mIKON ja PiENIMIEHEN syytä että käikki maksee.
Eero kun aikoinaan tuli jotajaksi, niin hetkessä Ahterin kaukolämpö oli Ahterin kalleinta.......
- Anonyymi
Ainakin kuntalaisten kohtelu ja arvostus on halvinta mahdollista 🚽
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ainakin kuntalaisten kohtelu ja arvostus on halvinta mahdollista 🚽
Joo. Ähtärin halvinta........
- Anonyymi
K-marketissa oli kirjolohi 8.90€ kilo.Ähtärin halvinta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eero kun aikoinaan tuli jotajaksi, niin hetkessä Ahterin kaukolämpö oli Ahterin kalleinta.......
Tottakai se on ahterin kalleinta ja samalla halvinta.
- Anonyymi
Onkohan aloittaja ollut päissään kun ihmettelee ähtärissä olevan Ähtärin kalleinta kaukolämpöä?
- Anonyymi
on kalista en ostaisi,,,
- Anonyymi
Onko ähtärissä todella Ähtärin kalleinta?Luulin että alavudella on Ähtärin kalleinta.
- Anonyymi
Kskisen asiosta Alavuud on paljon halvrmpi kuin Ahteri........ .......
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kskisen asiosta Alavuud on paljon halvrmpi kuin Ahteri........ .......
Voisitko suomentaa?
- Anonyymi
Onko näin? Olisko hintavertailu paikallaan?
- Anonyymi
Kuka laittoi mini Suomen tilannetta sinne.
Pakkohan se on väeltä repiä pois - Anonyymi
vesi ja viemärimaksuillako sekä kaukolämpöjen käyttäjienkö kaupunkin velat pitää maksaa. Kehotan kaikkia siirtymään maalämpöön. Saa ainaskin perusmaksun takasi a 2400 euroa.
- Anonyymi
Peukku!!
- Anonyymi
eero aikonaan alotti ja mikko an.... jatko hintojen korottamisen. Voisko jo kapunginhallitus käyttää omistaja ohjaustaan?????
- Anonyymi
Onko jollain hintavertailua tiedossa?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään21418082Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen903855Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu442207Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2851571Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?711533Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1661456Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1451443Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1241399Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141334- 811121