Olen venäläinen mies. Pyydän anteeksi kaikilta Suomalaisilta, koska olen jo pitemmän aikaa levittänyt valheita Pietarista käsin. Minut on pakotettu tähän tehtävään, mutta nyt olen saanut tarpeekseni!
Käteeni lyötiin tänään palvelukseenastumismääräys, enkä usko eläväni enää kauan.
ANTEEKSI!
Aleksei Smirnov
Anteeksipyyntö
Anonyymi-ap
4
130
Vastaukset 4
- Anonyymi
Ole toveri huoletta, putinin joukot teloittavat sinut kun pääset juoksuhautaan asti. T.Oleg Tatamovitsh
- Anonyymi
Taempana on tsetseenit jotka ampuu pakoon yrittäjät!
Putin ei ollut työpanokseen tyytyväinen,,siksi sinut valittiin!Et valehdellut tarpeeksi! - Anonyymi
Pakjjabnabjsyb oyyte ha utsejjttstsm erGBÄbeyts ib vcakkabbyt Syioneb gaggaggga Kuciferi bnauraa, suunnitelmieni mukaan :D
- Anonyymi
Älkää viitsikö enää kiusata kaveria jos oikeasti pyytää anteeksi. Saat anteeksi meiltä suomalaisilta ja kun sinut oli valehteluun pakotettuja.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901369
- 46748
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit56673- 85661
- 20659
- 53618
- 51592
- 47591
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o133587Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan191557