Näitä töherryksiä on vähän joka puolella itäisssä kaupunginosissa. Tää tärvely on lähtenyt täysin lapasesta.
Kuka on hugs?
Anonyymi-ap
172463
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Siis niitä grafiitejako?En osaa sana oikein kirjotaa. Itä-Helsinkiläisenä 50 vuotta asunnut.Täyty sanoa soketuu ympäristöön.Mitä jotain ihmisä ärsytää,itse tottunut ja joitain nitä spreimaalilla maalatuja koukeroita todella ihailee.
50 vuotta olet Suomessa asunut ja hoono soomi vaan vaivaa edelleen.
Huumenilkkien reviirimerkkejä. Kiinni jäädessään pitäs pestä nämä tagit pois näiden yrvänsyylien naamalla...
Hugs on suomennettuna halaamista
Tagit yms. on sama kuin koiran kusema. Koira haistaa, ihminen näkee, siinä se ero.
Jos tagi on yhdistetty teokseen, ok, mutta jos ei, se on kusema "kävin täällä". Se on pelkkä opittu kaava, eikä edes ominaista ihmislajille, vaan hamuaa askelta eläimen tasolle.
Koira lukee aika paljon tietoa toisen jättämästä merkistä. Mikä viesti näistä töherryksistä löytyy? Tuskin muuta kuin, että tekijä on lähinnä ameeban tasolla.
Vankilaan töhertäjät ja maasta karkotus!
Jalkapuuhun kirkon edustalle. Tulis uusi turistinähtävyys.
🤣🤣
kävin helsingissä ja ei kyllä naurata se yhtään,olin järkyttynyt ,maahanmuutto pilannut koko helsingin
https://areena.yle.fi/1-72179491?utm_medium=social&utm_campaign=areena-web-share&utm_source=copy-link-share
Pohjolan valkoinen kaupunki on nyt keeneröity.
Se on HÄN !
Se on umpihomo töhertäjä.
Arhinmäen raapustuksia kännipäissään.
hugs
Helsingin Underground Gay Suck
Homo se on.