Haloskan ja muiden pimeiden viherkahjojen !

Oisi syytä katsoa mitä ovat saaneet aikaiseksi , Väestöräjähdyksen ja lajien sukupuuton kehitysmaatuillaan . ( Eli katsokaa Yle Prisma tänään 8.05 alkaen . )
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tawja pitäisi lähettää äfrikkään paskahuusseja rakentamaan.

Äänestä
  • Ei se voi ? Kun tarvii monta kokkia lääkäriä ja henkivartijaa kirvesmiehen lisäksi . Ja Valtion kustantaman suihkarin. Kuten ennenkin !

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Ei se voi ? Kun tarvii monta kokkia lääkäriä ja henkivartijaa kirvesmiehen lisäksi . Ja Valtion kustantaman suihkarin. Kuten ennenkin !

    Juurikin niin .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oisi syytä katsoa mitä ovat saaneet aikaiseksi , Väestöräjähdyksen ja lajien sukupuuton kehitysmaatuillaan . ( Eli katsokaa Yle Prisma tänään 8.05 alkaen . )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu