Tuli tässä jostakin syystä mieleen

🤔🐕💩 kun mulla on tuo kotieläin. Loppuisiko kiinnostus siihen kun aamulla herättäisiin ja olohuoneen valkoisella nukkamatolla olisi tavaraa? Se kun ei osaa pitää yöllä mitään ääntä puuhaillessaan. (Kaupungissa se osaa kyykistyä kylppärin lattiaritilän päälle). Koiralle on vanhemmiten tullut vatsavaivoja.

Tämä oli nyt se💩-ajatus mitä minulta on pitkään toivottu.

12

74

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Unohdit tämän kertaisesta 💩ajatuksestasi sen loppuhehkutuksen, miten upean ihanaa sitä 💩a olisi siivota HÄNEN kanssaan 😍

      • En unohtanut. Jokainen siivoaa omat ja omien elukoitten 💩-läjät.


      • lounas.ajatus kirjoitti:

        En unohtanut. Jokainen siivoaa omat ja omien elukoitten 💩-läjät.

        Lisään vielä laimentaakseni vahingoniloa, että aloitus on hieman väritetty. Mulla on näet koko kesän ollut levitettynä sanomalehti maton viereen. Neiti oli hienosti osunut siihen. Ei tarvinnut kuin kääriä lehti kasaan ja laittaa puhdas Länsiväylä vuodelta 2016 tilalle.


    • Laitan tähän, ettei tarvi uutta aloitusta tehdä. Hän voisi valita mulle minkä tahansa kutsumanimen. Sattuneesta syystä niistä mistään ei mitään muistoja tule mieleen. Etunimenikään ei houkuttele mitään väännöksiä lempinimeksi.

      Saunaan pitää ehtiä jo ennen 19. Äkkiä päivä lyhentynyt.

      Hyvää Yötä.

      • Anonyymi

        Lopeta vatvominen

        Kyllästyttää


      • Anonyymi kirjoitti:

        Lopeta vatvominen

        Kyllästyttää

        Outoa ettet osaa jättää lukematta!


    • Anonyymi

      Minun uudella kumppanilla ei saa olla kotieläimiä, ei kissaa, ei koiraa.

      • Jaaha. Jos Hän ajattelisi noin, niin en taitaisi uutta koiraa ottaa.


    • Anonyymi

      Vois olla ikävä siivottava varsinkin jos olisi vesiripulin vääntäny

      • Ei ollut niin paha, kun silloin kun se oli litkinyt lämpöpatterista valunutta öljyä. Silloin sitä tuli vauhdilla molemmista päistä ja oksusta näki et se oli ahneuksissaan ahminut namipötköt melkein kokonaisena. Luin netistä että patteriöljystä voi tulla syöpää. Öljy ehti niin vähän aikaan olla sen sisällä ja muutenkin elinaikaa niin vähän, ettei sille mun mielestä mitään syöpää ehdi tulla. Leikkaan sille saksilla namit pieneksi nyt kun se ei ymmärtänyt että niitä ei saa niellä kokonaisena.

        Huomasin äsken, että pihoilla pörräävä villisika oli sotkenut molemmat vesisaavit. Onneksi vanhalla saunalla on vielä yksi kylmävesisaavi, ettei tarvitse kiehuvalla vedellä peseytyä.


    • Anonyymi

      Ei loppuisi mies kiinnostus. Olen tottunut siivoamaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pyhäjärvi syvällä kusessa

      Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
      Pyhäjärvi
      142
      1670
    2. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      154
      1134
    3. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      349
      992
    4. Miten voi sinun

      tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
      Ikävä
      70
      980
    5. 69
      768
    6. PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE

      ...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.
      Pyhäjärvi
      56
      743
    7. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      69
      701
    8. Rakastan sinua mies

      Siksi haluankin vain sinun kanssa sitä.
      Ikävä
      38
      654
    9. Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"

      Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi
      Tanssii tähtien kanssa
      8
      623
    10. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      33
      591
    Aihe