Moi löytyskö suomen maasta lainaa 8000e ett en menettäisi omakotitaloa meni sukset ristiin nordean kanssa ei vät halua neuvetella
Menee koti
Anonyymi-ap
3
179
Vastaukset
- Anonyymi
Varmaan löytyy, varsinkin jos on hyvä takaisinmaksukyky. Helposti rahaksi muutettava vakuus myös parantaa lainansaantimahdollisuuksia.
- Anonyymi
Ei muuta kuin toisesta pankista. Yksityisellä ihmisellä on harvoin 8000€ niin löysässä että lainaa olisi antaa tai neuvotteluvaltaa pankkiin. Jokainen ihminen on vastuussa itsestään.
- Anonyymi
Ps. Taitaa aloitus olla tulos lyhennysvapaan päättymisestä ja varoitus muille mitä siitä seuraa!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614298KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1362989Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452332Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?442218- 241873
- 911792
- 281586
- 221529
- 1471367
- 321200