Olen huomannut että isonenäiset naiset ovat usein syväkurkkuisia.Heillä on usein pitkä ja siro kaula jonne kumma kyllä uppoaa isompikin kulli.Nökerönenäiset naiset alkavat usein kakomaan jo puolen välin jälkeen.Jännää mutta mielestäni totta!:)
Syväkurkku
havainnoitsija
54614
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
kiitos vinkistä. Pitääkin katsella naisen nenää ensin kannattaako häntä yrittää iskeä.
huomaa kyllä heti että sulla ei ole kokemuksia naisista,minunkin naiseni on pieni nenäinen mutta komeasti ottaa 20cm suuhunsa
oletkohan sekoittanut vaimosi perseen ja naaman keskenään.Tuolla iällä se on jo ihan mahdollista...
homo. Jätä nuo perse-jutut teidän poikien väliseksi.
yleistys jälleen, älä vaan tuolla kriteerillä naista pokaa. Mulla on sellainen kookkaampi, mutta nätti nenä, kaula on pitkä ja siro, vaan ei mene kuule kurkkuun asti mikä tahansa letku. omalla armaallani on 16cm, joka menee siihen puoleen väliin kurkkua.Tuo väittämäsi on ihan sama jos sanoisin, että miehen kullin pituus on 3 kertaa nenän pituus.Silloinhan olisi hirveesti pikku kikkelisiä miehiä.