Mistähän löytäis miehistä kiinnostuneen kaverin.Olen kyllä ukm. Helsingistä ja kokematon,Mielessä olis imut runkut [email protected]
Miestä kokemattomalle!
Anonyymi-ap
40714
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
Niin sanoppa se "mistä löytää" aidosti ja oikeasti hyvää kiinnostavaa miesseuraa - miesten kesken.
Osasyy on ehkä tämä foorumi jolla ei nimestä huolimatta ei ole uskottavin muuten kuin sanalliseen "purkaantumiseen" villeistä fantasioista ja kuvitelmista jotka ei johda minnekään konkreettisempaan.
Jos sattumalta löytäisikin samoin ajattelevan sielunkumppankn on kohtaamisiin saakka hankalaa päästä?
Häiriötekijöitä on monenlaisia, kiusanteosta vale-persooniin ja muuta epäilyttävää kun tekstit ja avaukset ovat vapaasti kommentoitavissa yms.
Mutta uskon samoissa haaveissa on paljon jatkuvasti miehiä jotka vasta "etsii itseään" joilla puuttuu keinot ja kanavat löytää edes hakemiaan henkilöitä.
Aviossa elävän on otettava ehkä eri asento hakiessaan samaa sukupuolta, kun homoilla ym. vapailla voi tilanne olla toinen. Ja kun nämäkin ryhmät jakaantuvat vielä erityyppisiin "genreihin" yms. onhan siinä sitten valintaa jos ei ihan säkki päässä lähde liikkeelle tapaamisiin jne.
Tuo osoitteessasi on kirjaimet ehkä väärin jos pienin kirjaimin kuitenkin?
🙄 🤔
Kyllä ne isolla pitää olla.Minä ainakin menen isoilla.
Hienoa! Iso Mies isolla on aina kiinnostavin( mulle). Isot haaveet, toiveet ja tavoitteet, ehkä myös...
😉👍
Isolla tarkoitin ihan sähköpostini kirjaimaia.Isosta saan haaveilla
Haku päällä olis edelleen eikö oikeesti ketään löydy kaveriksi.
Kaveruus yms. on ihan muuta kuin runkku imurin hakeminen!?
Mutta ehkä piankin koet ja näet miten asiat ovat todellisuudessa?
Voi kaveritkin harrastaa seksiäkin.Ei kai se ole pois suljettu.Voidaan harrastaa yhdessä ulkoilua tai jotain muuta liikuntaan liittyvää.
Pari kertaa kuukaudessa ois mulle sopiva määrä seksin suhteen.Siihen sisältyy kyllä koko skaala.
Mistä päin olet,onko paikkaa tapailuille.
Millainen mies muuten olet noin suunnilleen ikää kokoa yms. ja missä? Minkä tyyppinen mies kiinnostaa, ikää yms. Oletko aktiivisempi seksissä yms. Jos passaa?
täältäkin vois löytyy jotain [email protected]
No mutta mitäs silver-arilta löytyy tänään ja tämän osoitteen kanssa?
Kerro mitä se "jotain" voi olla? Kenelle?
😘👍
Samaa kun aloituksen tekijältä.
50 km päässä asustelen, muutama positiivinen kokemus vuosien takaa. T. Ukm 60v
Mites tapaamiset järjestetään ja paikka.Mulla ei ole autoa en pääse hyvin liikkuu.
Voitais ekalla kerralla tavata autossani, nauttia imuista ja runkkailla toisiamme. Kotiani voin myöhemmin tuoda kun itse oon vapaalla, päästään sänkyyn nauttii panoista molemmin puolin. Ukm 60v
Kenelle juttelet tässä ketjussa? Miten jos Sulla muutama positiivinen kokemus, oliko se tautitesteissä vai muussakin merkityksessä?
Erikoista näissä ukm homojen ym. haku- ym. ilmoitteluissa on se kun heti ja ennakkoon luodaan se toiminta eli aktin suunnitelma jolla tapaamisia haetaan! Tämä jopa ennen toteutunutta kohtaamista, vaikka henkilöt olisivat täydellisen eri tasolla niin henkisen kuin fyysisen olemuksensa kanssa!
Ainoa yhteinen tekijä olisi runkku tai imemisen lutkutus jne. sallitun rajoissa. Mutta samalla ikäänkuin häpeillen ja salaa anonyymisti itseään suojellen!?
Nämä tavat poikkeaa siis täydellisesti ns. normaalin deitin tai tutustumisen kaavoista! Eikö olekin outoa kun asiaa miettii...
Kyllähän tavattua katsotaan et kemiat kohtaa. Suoruus miesten kesken aitoa, molemmat tietää mistä tykkää jos hyväksyy toisenssa.
Autossa sekstaaminen ei innosta.Kerta yritetty meni äheltämiseksi.
Oletko Hesassa? Murre eli slangi sana sekstata (-lla) tarkoittaa suutelua!
Siis haluat suudella eli sekstailla 2x kk?
Pidätkö huulille suutelusta kuten kyrvän imua tai suutelua sekin tavallaan?
😘
2000 lukua mennään ja sillä on laajempi merkitys.Kuuntele sä Muskaa sekstaile Paven kaa.
Ei minä olen stadista.
Naiminen on nussimista ja panemista jne. Suutelu on pussaamusta eli stadin slangilla,"sekstaamusta" !
Ei suutelu ole naimista, nussimista tai edes yhdyntää!
Oli vuosisata tai kymmen mikä tahansa - ei äitisi muutu isäksi tai sisareksesi että vaikka "sekstaat" häntä! Ym.
Ymmärrät myös sota ei ole rauhaa ja rauha sotaa! Vai pitääkö vääntää rautalangasta?
Voi jeesus mikä idiootti.Meehän nyt ottaa lääkkeesi ja mee lepää.Huomenna auto hakee ja vie sinne minne kuulut.
Miten voit pilkata ihmisiä ja Jeesusta pienellä kirjaimella!?
Lupaat auton hakemaan runkmanni mutta onko sulla edes autoa? Jos on se lie lilaonen ja tahmainen ja roiskeissa runkkusessioista?
Kuka siihen kyytiin haluaa?!
Lääkketkö sulla lopussa, olet väärinkäyttäjä siis siinäkin mielessä? Hyi vanha ukkorunkkari!
Eikö edes akkasi häpee sua läskipää?
No sinähän avauduit itsestäsi oikein reippaasti.Kyllä sä aamulla huomaat mikä auto sut hakee.Otahan sitä HeViä jauheena tunnut olevan sen tarpeessa.Sullahan se on tietenkin valkoista.Minä tyydyn edelleen vain ja ainoastaan kuuntelemaan.
Et sitten tullut noutamaan autollasi lemmen ajelulle? Valehtelija ja turha lupaiöija kerrassaan! Ja tuommoisenko kanssa pitäis jonkun alkaa "runkkailuun"ym?
Samat jutut olis mielessä.Oliskohan täällä halukkaita mies rakastajia.
Jahas nyt mentiin HeVi osastolle Lemmystä" alkaen?
Mitä arvelette montako kontaktia ujoileva aloituksen tehnyt tapaa ja monenko kanssa "harrastaa", no mitä vaan?
Vaikuttaa hän on nuorehko aviomies, kun aloittelijana ilmoittautuu.
Ja meitä vanhoja kyynikkoja jopa ukkomies runkkareita ja muita pervoilijoita pyörii aina tällaisten "viattomuen" vielä aitojen typpuen ympärillä kuin hunajapurkin äärellä hyönteiset!
😋😁😌
Hei sekopää otahan nyt lääkkeesi.
Ei mä otan heviä jauhoilla! Miten siellä?
No eipä ole tollasia näkynyt.Missähän ne oikein luuraa.
No kuuntelemalla.
Tuommonen vanha pervoilija just kiinnostaakin.En ole nuorehko aviomies olen 66v puutteessa elävä ukm.
Byähhähäh...hehe... Sinäkin vanha marjanpoimija yhä etsimässä ja opettelemassa uutta!?
No parempi myöhään kuin ei koskaan!
Lykkyvä pyttyyn!
Hei täällähän on hemmetin kivaa.Tuo yksi uuvattikin kilahti oikein kunnolla.Oikein stadin slangin asiatuntia.Hande naurais ittensä kuoliaaksi.
Täytyyhän täällä vähän hämmentää ei tuu liian tylsää.En edes tiedä mitä kukakin hakee.Kommentointia tää on ainakin aiheuttanut.Mitähän sitä seuraavaksi.
Tiukka perse oikeille miehille 👉 http://3422111.com/G/j7MAK 👈
Tiukka perse oikeille miehille 👉 http://3433444.com/G/U9ntX 👈
Tiukka persereikä ja sen takaamme halukkaille! Ukko runkut ei sellaisenaan kiinnosta!
Läskimahat ym. esteet ja autossa naiminen ei onnistu sekään!?
Odotetaan seuraavaa tarjouskierrosta!
Mieluiten hoikan rotevat isokyrpäiset tosimiehet saavat tilaisuuden. Miehet joilla iso tila-auto ym. jossa mahtuu...