Suositelkaa ortopedia

Polvi vaivaa, joten pitäisi mennä ortopedille. Kenelle ortopedille kannattaisi mennä?
6145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Harri Panula, sanoisin minä. On mun polven ja ranteen ainakin pistänyt kuntoon. Ja onhan se ihan ammattipiireussäkin huippukirungin maineessa. Hinnoista en osaa oikein sanoa, kun on aina mennyt tapaturmavakuutuksen piikkiin.

Äänestä
  • Harri on suurimman osan etelä- pohjalaisten urheilijoitten polvet leikannut.

    Äänestä

  • Polvi leikkauksen hinnat alkaa 5000€

    Äänestä

Ens vuonna muuten poistuu kela korvaus yksityispuolelta.

Äänestä
  • Niinpä, kannattaa mennä tämän vuoden puolella.

    Äänestä

Jonoon vain, 3kk:sta - 1/2v:ta, mutta jos oot nimekäs ihminen pääsee jonon ohi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Polvi vaivaa, joten pitäisi mennä ortopedille. Kenelle ortopedille kannattaisi mennä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu