Olisko ketään näistä asioista kiinnostuneita menossa la Baltic princesille? Olen 42 v sopusuhtainen mies ja kiinnostaisi liittyä seuraan.
Laivalle lauantaina!
21
1891
Vastaukset
- Anonyymi
Terve! Olemme vaimon kanssa menossa juurikin tuolle risteilylle. Pienenä ajatuksena olisi löytää seuraa meidän hyttiin. Olemme 46v mies sekä 44v nainen. Vartaloltamme olemme hieman "reheviä". Miten haluaisit ottaa yhteyden meihin?
- Anonyymi
28-vuotias nainen ja 31-vuotias mies tulossa samaan laivaan.
Olemme normaali vartaloisia.
Parinvaihto kiinnostaisi meitä.- Anonyymi
Terve! Ikävä kyllä olen matkustamassa yksin, mutta mielelläni silti teihin tutustuisin.
- Anonyymi
Terve! Meitä mieheni kanssa kiinnostaisi kovasti tavata teitä ja tutustua. Olemme n40v ja m35v satakunnasta oleva pari ja lähdössä laivareissulle kerrankin ilman lapsia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Terve! Meitä mieheni kanssa kiinnostaisi kovasti tavata teitä ja tutustua. Olemme n40v ja m35v satakunnasta oleva pari ja lähdössä laivareissulle kerrankin ilman lapsia.
Kiinnostaisi kuivallakin maalla..?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiinnostaisi kuivallakin maalla..?
Hevon persreijässä
- Anonyymi
Piip piip tööt tööt meillä suihku, kantsii sunkin hankkia.
- Anonyymi
Pari m33 ja n37 olisi myös lähdössä kyseiselle laivalle sillon. Me olisimme kiinnostuneita myös pareista tai yksinäinen mieskin kelpaa.
- Anonyymi
28-vuotias nainen ja 31-vuotias mies haluaisi seuraa pareista kotisuomessa.
Asumme Perttelissä Salon kupeessa.- Anonyymi
Kertokaa rohkeasti enemmänkin itsestänne
- Anonyymi
Taas nämä hönöt tyrkyllä
Kyseiselle laivalle, nyt tulevana lauantaina..
- Anonyymi
Kertokaa reissun kokemuksista
- Anonyymi
Työnnettiin koko paatti muijan perseeseen
- Anonyymi
Työnnettiin koko paatti akan perseeseen
Voisin lähteä ihan muuten vain mukaan.
En niinkään seksin takia, enkä hytti vierailulle.
Mutta vähän niin kuin firman pikkujoulut hengessä.- Anonyymi
kuusnolla kirjoitti:
Oletko itse laivalla?
Ei kun hevon persreijässä trollataan
Ketjusta on poistettu 127 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",135005Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al1433645Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/922263- 1351917
Koulujen kesälomien siirto
Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut1421903Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee411818Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1161556- 1381425
"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551226Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?
Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka1641165