NÄIN SANOO HERRA HERRA HERRA :PUHUI 6.10.2022. MIKSI NÄIN PITÄÄ TAPAHTUA SUOMESSA ETTÄ KAIKKI SYNTI HYVÄKSYTÄÄN LAILLA EU YMPÄRI MAAPALLKOA SEN TÄHDEN ETTÄ NE POLTETAAN TULELLA JA TÄMÄ TÄTYY TAPHTUA MITÄ ON KIRJOITETTUNA TÄSSZÄ ILMESTYS KR 1933/-38
Ilm. 16:19 Ja se suuri kaupunki meni kolmeen osaan, ja kansojen kaupungit kukistuivat. Ja se suuri Babylon tuli muistetuksi Jumalan edessä, niin että hän antoi sille vihansa kiivauden viinimaljan. ALLEKIRJOITUS PROFETTAA PASTORI JARI PASANEN NEHEMIA SRK NETTYÖNTEKIJÄ SANAN JULIUSTAJA LÄHETYSTYÖ
Ilm. 16:19 Ja se suuri kaupunki meni kolmeen osaan, ja kansojen kaupungit kukistuivat. Ja se suuri Babylon tuli muistetuksi Jumalan edessä, niin että hän antoi sille vihansa kiivauden viinimaljan. ALLEKIRJOITUS PROFETTAA PASTORI JARI PASANEN NEHEMIA SRK NETTYÖNTEKIJÄ SANAN JULIUSTAJA LÄHETYSTYÖ
Vastaukset 9
Vanhimmat
Hmm mahdollista, sillä Marin sanoi että kädet yhdessä mennään Ruotsin kaa natoon, Suomi ei siis ennätä natoon kun Venäjän karhu puraisee kiinni, jolloin Ruotsi pääsee natoon kuin koira veräjästä.
Turkki ja unkari vastustaa Suomen NATO jäsenyyttä. Niin pääsee toteutumaan profetiat sodasta ja että osa Suomesta vallataan.
Putinin tulevat sotavoitot saattavat olla helppoja kuin heinän teko, sillä hän käyttänee Kiovan siviilejä vastaan taktista neutronipommia. Josta hän rohkaistuu ,uhkaa Suomea antautumaan ehdoitta tai muuten Helsinki kohtaa hävityksen.
Käärme kuolee murskaamalla pään. samoin kuin valtio saa kuolinkouristuksen tuhoamalla pääkaupunki.
Suattapi olla tai ei sillä kun Putin käy lähimpien kanssa keskusteluun ydinpommista niin hänen syrjäyttäminen on silloin käsillä.
Raamatun mukaan Goog nousee valtaan Venäjällä eli hallitsija vaihtuu vaan entistä huonompaan.
Lukekaa Meri Lapin mission profetia vuodelta 2008, niin saatte vähän osviittaa ajasta jossa elämme parhaillaan.
Viittitkö laittaa linkin mistä se löytyy?
Ilmeisesti kyseessä on tämä profetia?
https://www.pelastussanoma.fi/paivittaista-seurantaa/2021/02/06/meri-lapin-profetia-hallituksesta/
Voipi olla