Kotia, kodin täytyy olla lämmin ja kostea ja mielellään ovet auki kerran päivässä.
Tuo kalu on kiinni 38 vuotiaassa miehessä, jolla pituutta 175 senttiä, painoa 80 kiloa, tukka on leikattu lyhyeksi ja kasvoja koristaa palmikoitu parta joten ulkonäköön kuin viikingillä😂
Luonteensa puolesta tämä henkilö on huumorintajuinen, positiivinen luonne ja osaa ulkonäöstä huolimatta käytöstavat.
Tuo kalu on kiinni 38 vuotiaassa miehessä, jolla pituutta 175 senttiä, painoa 80 kiloa, tukka on leikattu lyhyeksi ja kasvoja koristaa palmikoitu parta joten ulkonäköön kuin viikingillä😂
Luonteensa puolesta tämä henkilö on huumorintajuinen, positiivinen luonne ja osaa ulkonäöstä huolimatta käytöstavat.
Vastaukset 11
Vanhimmat
OMG! Kiinnostaisiko sua kokematon 16v tytsy?🥺🥰
Vai FinnViking! Työkaluko ei pääasia jos ja kun muitakin tunnusmerkkejä ilmoitetaan?
Kyllä sillä ja sen koolla hyvä houkutella! Uskomaton ja ihastuttava!
Mutta muu varsi" ei sulla kovin kookas mutta sutjakka muuten. Ikää alkaa olla miesten "keski-ikää" lähellä...vielä terhakkaan nuori silti! Kaunista katseltavaa!
Meinaan kun itsellä vaihtoehtoisesti "kostutettava" ( luikasteilla mm.) vois olla näinkin kookkaalle työkalulle sopiva "koti" niin halutessamme!?
Jos olisin kohteena ok, olen kookkaampi roteva ja aidosti myös historian seikkailijoiden ja merien pelottomien jälkeläisiä!
Mutta sillä ei suurempaa merkitystä jos löytää luottokamun seuraa johon näilläkin kymmenillä haluaa uskoa!
😘👌
Oletpa sinä lyhyt! Voiko tuollaista pätkää edes mieheksi kutsua?
Jaa 22cm lyhyt?! Itse ottaisin ilolla ja nautinnolla jos olisin nainen!
Nyt emme tiedä mitä kosteaa ja tiukkaa "pukinpartamme" mielii?😋😉
Millasta seuraa etsit?
Kysymys kuin pusikosta? Riippuu keneltä kysytään ja missä merkeissä? Jos multa kysytään edellisien johdosta niin kyllä edelleen kiinnostaa avauksen "kostean kodin" (otsikon) hakijan kokoluokan mies, mutta miehen pidempi fyysinen mitta on mulle sopivampi. Itse kun pitkä rotevamman tyyppinen.
Miten kysyjällä - samat? 😉
Otatko aloittajan kanssa naisen myös väliin?🤣
Hmmm... jaa mitähän se nainen välissä tekisi!?
Vaikka pukinparralla riittäisi kahdellekin hyvin.
Mutta en kestäisi jos jäisin vain "kakkoseksi"!
Tunnustan ei kokemusta asetelmasta, ja saattaisin olla mustasukkainenkin jollain tapaa?
Olenkohan nähnyt pukinpartaa uimalassa tai jossain? Kookas "työkalu" kenen vaan saa minut ihan tärisemään halusta... niitäkin näkee harvakseen uimalan sauna ym. tiloissa.
Kookkaan tunnistaa kun näkee vaikka ei olisi erektiossa. Silloinkin upea katsoa.
😅🤗😍
Itseasiassa sen pituutta ei pysty sanomaan lepotilaan perusteella, iso löysänä voi olla lyhyempi erektiossa kuin pieni löysänä erektiossa.
Aivan, niinkin saattaa olla, mutta omien havaintojen kautta sekä levossa että jäykempänä ja hyvinkin kookas levossa voi näyttää "normikokoiselta" ja esinahan poimujen ja paljaan terskan yms. vuoksi. Terskan koko levossa voi myös ilmaista jotain?
Itsestäni en puhu tässä alkuunkaan. Eivätkä kookkaat näin ollen juuri ulkoisesti poikkea pienikullisemman lepokoosta, mielestäni. Mutta erektiossa voivat olla jopa 25cm luokkaa, ja terska paisuu ettei suuhun mahdu!
Sitten on pitkiä letkuja jotka ovat kookkaan näköisiä jo levossa mutta saattaa erektiossa kasvaa vähän.
Molempi parempi... ehkä pitkän kookkaan näköinen levossa herättää enemmän huomiota katsojassa? Tiedät nämä hyvin itsekin...
Mitä tyyppiä pukinparran komeus on tässä mielessä?
😆👌 ( Mikä merkki tämä on muuten👌?)
Hoi minne koditon työkalu katosi, oli kiva rupatella? Harvoin tapaa ja kohtaa jos silloinkaan livestä puhumattakaan!🙄🤔