68 v. mukava ja karismaattinen mies ja minä 19 v. nainen. Asun tuon miehen luona. Kouluni jäi kesken ja sen seurauksena elämän hallinta petti totaalisesti. Huumeita, seksin myymistä jne. Vuosi sitten tapasin tuon vanhan miehen ja sen jälkeen ole pikkuhiljaa saanut elämästä kiinni. Seksi ei ole pääasia miehelle, eikä minullekkaan. Mutta ei myös vastemieleistäkään hänen kanssaan. Olen harrastanut entisessä elämässä seksiä maksua vastaan, että olen saanut huumeita ym. Inhottavat , likaiset hikiset miehet, oksettaa, kun ajattelenkin millaista se aika oli. Kieltämättä suhteemme on hiukan erikoinen, mutta elämä on. Jos olen ihmisten mielestä huora, niin sitten olen. Mutta... onnellinen sellainen.
Mun "Sugardaddy"
33
3575
Vastaukset
Tosi hienoa kun olet löytänyt ystävän ja saanut uuden alun elämällesi, paljon onnea uudelle suhteellesi:)
- Anonyymi
Mulla on myös avaajan kuvailema suhde, tosin on jo 26v. ja tuo Daddy 60 v. MInulla ei ole huumetaustaa, mutta kouluni jätin kyllä kesken. " Seuraneitinä" oleminen on turvallista, eikä seksillä ole miehelle mitään merkitystä, oli tai ei ole, aivan sama. Hän kyllä ostaa mulle seksikkäitä vaatteita, koska tykkään sellaisista.
- Anonyymi
Siis sinä asut.Sinä ja hevosen paska sovitte todella hyvin yhteen.
- Anonyymi
Toivottavasti sinä, ja ap, käytätte tilaisuuden hyväksenne ja saatatte kesken jääneet koulut loppuun, kirjoitatte ylioppilaaksi ja toivottavasti hakeudutte vielä jatko-opintojen pariin. Teillä on tähän elämänne paras tilaisuus. Käyttäkää se hyväksenne!
- Anonyymi
Aika noloa ja sairasta olla ikkunaa ikäisen kanssa, surullista.
Ehkä odotat perintöä?- Anonyymi
Köyhä kateelinen siinä taas spidaa.
- Anonyymi
Kannattaisi aloittaa ne opiskelut uudestaan ja hankkia itselleen joitakin kiinnostavia pitkän aikajannan mielekkäitä tavoitteita.
- Anonyymi
No eipä tuo paljon suakaan näytä auttaneen.Täällä olet edelleen tyrkyllä.
- Anonyymi
Hyvää oman elämän pilaamista. Sitku ei enää däddy halua sua ja oot 25v köyhä kellä ei oo työkokemusta saatikka mitään koulutusta niin sit ollaan kahta kauheemmin rapakossa, eli lisää huumeita, huoraamista ja väkivaltaa
- Anonyymi
No se on sun kohtalosi.Toiset on ehkä fiksumpia kuin sinä.
- Anonyymi
Elämä on täynnä valintoja ja tuossa oli yksi niistä. Varakas mies ( todennäköisesti ) ja nuori nainen. Jos eläisimme esim. Ranskassa tuota ei pidettäisi juuri minään ihmeenä. Tuolla ikäerolla jäät varmaan leskeksi. Keskenäisellä sopimuksella tai testamentilla sinulle varmaan siirtyy omaisuutta, jota voit hyödyntää jatkossa. Suhde tuo myös, kuten kerroit vakautta elämääsi. Ja mistäkö sitten jäät paitsi tuon valintasi johdosta. Mielestäni sinulla on vain voitettavaa. En ole kateellinen, mutta kuitenkin...
- Anonyymi
Epätoivonen pershoro ei viitsi tehdä oikeita töitä
- Anonyymi
Eli perus 20v jätkällä ei oo mitään mahdollisuuksia saada parisuhdetta nykyään ku muijat haluu vähintään 20 vuotta vanhemman jätkän. Noh kuolempaha yksinäisenä sit
- Anonyymi
Saat sen muijan 20v kuluttua.
Jos olisin nuori ja voisin elää elämäni uudestaan, en menisi naimisiin alle 40 vuotiaana; olin 31 kun menin naimisiin ja minulla on kolme ihanaa lasta.
Hyvä seksi olisi myös paljon tärkeämpi kriteeri kuin se aikanaan oli. Itseasiassa entinen seksityöntekijä olisi mitä parhain vaimokandidaatti. Hän ainakin ymmärtäisi pitää miehestään hyvää huolta, koska on elämässään nähnyt niin monta laimintyötyä miestä.
40 vuotiaana on jo ehtinyt tehdä uraa. Itse olin toimitusjohtaja ja osakas hyvässä liiketoiminnassa, josta tienasin 45 vuotiaana kaksinumeroisen summan miljoonia.
- Anonyymi
Minulla on tuollainen suhde vanhempaan mieheen. Ikäeroa on n.40 v. Minusta tuo ei ole ongelma. Seksiä, no kyllä harvakseltaan. Opiskelen vieraita kieliä. Muutan Yhdysvaltoihin hänen kanssaan kahdeksi vuodeksi. Taloudesta ei ole huolta.
- Anonyymi
Voi kun löytäiskin jostain tuollaisen vanhan sedän joka pitäisi huolta!
N19- Anonyymi
62v siisti ja hoikka eronnut herrasmies Helsingistä olisi kiinnostunut löytämään nuoremman naisen vakituiseksi seuralaiseksi yya-merkeissä.
- Anonyymi
Kerrohan N19 itsestäsi enemmänkin!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
62v siisti ja hoikka eronnut herrasmies Helsingistä olisi kiinnostunut löytämään nuoremman naisen vakituiseksi seuralaiseksi yya-merkeissä.
Edelleen hakusessa . . . .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Edelleen hakusessa . . . .
Unelmissasi varmaan löytyykin
- Anonyymi
Olen poika 19v omaan ison.
Vuokra emäntäni samassa 4h ks
Ei peri vuokraa huoneesta missä asun.
Tosi rikas ihan hoidan miesten hommat.
Hieron ym ja sekstaillaan paljon nainen 65v.
Antaa mun mennä välillä omissa menoissa.
Kun kello kilahtaa makkarissa oon valmis - Anonyymi
Vaikka tuo taloudellisen puolen unohtaisi täysin, niin suhde huomattavasti vanhempaan mieheen on minulle luontevampi, kuin ikäseni miehen kanssa. Vanha mies voi olla hyvin karismaattinen ja taitava myös sängyssä. Elämänkokemusta on, ja turha hormonihöyryissä koheltaminen on jäänyt elettyihin vuosiin.
- Anonyymi
Jaas, tarkoitat, että hänellä ei enään seiso, eikä siksi käy vieraissa ?
- Anonyymi
Mun "suggari Pappa" on vain 43 v. vanhempi, kuin minä. Hän on hyvin vapaamielinen seksin suhteen. Saan mennä ja tulla, ihan miten haluan. Tapailla itseni ikäisiä poikia, vaikka asunkin hänen luonaan ja matkustelen pitkiäkin aikoja hänen mukanaan. Muutamia juttuja hän ei hyväksy ja niistä on sovittu. Hän ei halua, että käyttäisin alkoholia tai polttaisin tupakkaa. Ja minun pitää siivota omat jälkeni... minkä teen mielelläni.
- Anonyymi
Käy joku ammattikoulu, että pärjäät kun olet 50v!.
- Anonyymi
Minä en ole käynyt, kuin peruskoulun. Sugar Daddy on opettanut minulle sijoittamisen niksit ja olen hyvä siinä. Aloitin kokeilemallla Daddyn antamalla 50000,- eurolla 6.5 vuotta sitten, nyt salkkuni arvo on 230000,- euroa. Daddy lupasi nyt 100000,- euroa lisää. Minulla on tällä matematiikalla yli miljoona euroa kuuden vuoden päästä. Miksi menisin kouluun, kun voin seurailla pörssejä netistä missä tahansa.
- Anonyymi
Tuollaisessa ihmissuhteessa on paljon myös hyviä ominaisuuksia. Yleensä listataan vain ne huonot. Minä kirjoitan kokemuksesta. Vaikka tuo taloudellinen puoli onkin ykkönen, niin entäs sitten ? Olisko miellyttävämpää olla tuollainen perushuora ?
- Anonyymi
Minulle sopii tuo vanhempi miesystävä oikein hyvin. En lähde edes vertaamaan tuota toimintaani mihinkään perushuora juttuun.
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 http://aram-us.com/H/M1i0F8
Mulla on vastaava suhde, ikäero hieman pienempi minä 22 mies mies 67 emme asu yhdessä käyn 2-3 kertaa kuukaudessa, olen tähän suhteeseen todella tyytyväinen kun ajatusmaailmamme on kohdannut, minä olen vahvasti Sub ja hän osaa sitä käyttää.
Seksi on hyvää, mutta taloudellista puolta tahtoisin parantaa kun itseltä se alkaa sakkaamaan, en oikein tiedä uskallanko ehdottaa mitään vai etsiä muita ratkaisuja? OF olisi yksi tai toinen Daddy mutta täysin terveen ja raittiin löytäminen minunlaiselle terveysfriikille on vaikeaa🤔 Hyvää kevättä sulle kuitenkin☀️- Anonyymi
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 http://aramglobal.com/H/R8k8H6
- Anonyymi
Olen 70 v. terve mies, ei alkoholia, ei tupakkaa, ei huumeita, kasvisruokavalio. Harrastan soittamista ja kirjoittamista. Purjehtimista ja matkustelua. En asu Suomessa vaikka Suomi on synnyinmaani.
Ja sitten, kyllä minulla on ollut nuori naisseuralainen 6.5 vuotta. Ei seksin takia, vaan monista muista syistä. Nyt tuo tyttö on onnellisesti naimisissa. Eli niin se elämä voi kuljettaa.
Ja edelleen, etsin mukavaa nuorta naista seurakseni, en piikaa, en alistettavaa, en seksiseuraa... vaan aivan kaikkeen muuhun. Onko ehdotuksia ?
Ketjusta on poistettu 74 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m483592Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7163555Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3983341Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o793154Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä362949Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja582438- 502215
- 962105
Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise141979Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu181959