Kuka tai keitä olivat Kennelliitossa ne vastaavat

jotka olivat valinneet koiranhakkaajan koiramaajoukkueeseen? Nimet esiin kuten myös tämän aiemmin valitun koiranhakkaajan nimi esiin ! Eiköhän ole suomeen aika perustaa uusi kennelliitto uusilla ihmisillä ja ei yhtäkään ainutta mukaan toimintaan vanhasta liitosta tai heidän tuttujaan .
371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ole ilmeisesti poliisiakaan kiinnostanut koirien hakkaaminen? Jännää sinänsä kun poliiseilla on itselläänkin koiria.....

Äänestä

Kidutuskennel kuvaa paremmin toimintaa...

Äänestä

Kiitos että otitte tämän järkyttävän asian esille!!! Vastuuseen mitä ankarimman kautta tälläiset sadistit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

jotka olivat valinneet koiranhakkaajan koiramaajoukkueeseen? Nimet esiin kuten myös tämän aiemmin valitun koiranhakkaajan nimi esiin ! Eiköhän ole suomeen aika perustaa uusi kennelliitto uusilla ihmisillä ja ei yhtäkään ainutta mukaan toimintaan vanhasta liitosta tai heidän tuttujaan .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu