ja minulla todettiin erittäin paha SDP. En kykene hahmottamaan totuutta. En myöskään kykene hahmottamaan tulojen ja menojen suhdetta ja elän jatkuvasti yli varojeni ja sen vuoksi tarvitsen muiden apua. Psykiatri suositteli minulle tukihenkilöä näin aluksi ja myöhemmin , ehkä suljettua osastoa psykiatrisessa sairaalassa kun sieltä vapautuu paikoja.
Repa
Kävin psykiatrilla
39
103
Vastaukset
- Anonyymi
on se ihminen kummallinen se voi aivopestä tuostavaan.
persutkaan ei voi myöntää että piikki oli huono nuorten porukka vängää
ei mitään huolta.
hallitus ihan sama tumpelo. - Anonyymi
Sairautesi johtuu siitä että notkut netissä päivästä toiseen etkä käy edes ulkona haukkaamassa raitista ilmaa. Myy pois puhelin televisio ja tietokone. Lue kirjoja ja lepää. Se auttaa suljetun osaston sijaan paljon enemmän.
- Anonyymi
Lohdutus (tosin laiha) ettei ollut parantumatonta vihersyöpää.
Minusta sinua vaivaa ihan tyypillinen tämän palstan päänaukojien ongelma: luulet olevasi hyvin hauska.
Jos haluat tarkemman diagnoosin, pyydä vain.- Anonyymi
Se on lähtöä
- Anonyymi
Hei pellefantti! Kerro ihmeessä.
- Anonyymi
Kuten mimimerkkisikin sanoo: totuus todella sattuu.🥰
- Anonyymi
Naseva kommentti - kökkövitsit eivät ole hauskoja tosiaankaan.
- Anonyymi
Voi hellanlettat kun RömpsäReetalla meni tunteisiin HAHAHXD
- Anonyymi
Minusta tuo oli e r i t t ä i n hauska, pitkästä aikaa oikeasti nauratti.
- Anonyymi
Lobotomiasta on kerrottu olevan edes joskus apua.
Tällöin vasen aivopuolisko on poistettu kokonaan.- Anonyymi
Vasemman aivopuoliskon poistohan johtaisi vasemmistolaisuuteen. Ei ikinä.
- Anonyymi
Pahaksi päässyt sdp aiheuttaa toimintakyvyn puutetta, kroonista valehtelua ja loputonta diskuteeraamista olemattomista asioista.
- Anonyymi
Kävin psykiatrilla ja minulla todettiin erittän paha putinismi.
En kykene hahmottamaan totuutta. En myöskään kykene hahmottamaan valtioiden rajoja hyökkäilen jatkuvasti yli rajojen. Psykiatri suositteli minulle tukihenkilöä näin aluksi ja myöhemmin, ehkä suljettua osastoa psykiatrisessa sairaalassa kun sieltä vapautuu paikoja. - Anonyymi
SDP:hen auttaa vain karkoitus Siperiaan. Siperia opettaa.
- Anonyymi
Minulla hirvittävä marini kammo tulee yöllä jauhoineen uniin
- Anonyymi
Onneksi olen järkevä ja ymmärrän. Ihan ilman muiden apuja ymmärrän ettei Kokoomusta normaali äänestä, ja en kannata Putinia jonka ajatukset kansaa kohtaan samat kun Kokoomuksella Suomessa.
- Anonyymi
Kokoomukselle ja Putinille pitää saa yleinen yhteinen liputuspäivä Suomessa.
- Anonyymi
Oliko se psykiatri muuten nimeltään Väyrynen?
- Anonyymi
SDP ilmenee toistuvina vaikeuksina odottaa vuoroaan, toisten keskeyttämisenä, toistuvana tuppautumisena muiden seuraan ja vastaamisena kysymyksiin, ennen kuin ne on kunnolla edes esitetty. Oireyhtymään liittyy joskus vaikeus sietää pettymyksiä, korostunut ärtyneisyys ja mielialojen voimakas vaihtelu.
- Anonyymi
Eikö se psykiatri kehottanut sinua ja koko Hallitusta vähintään 5 vuoden matikan kursseille ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikö se psykiatri kehottanut sinua ja koko Hallitusta vähintään 5 vuoden matikan kursseille ?
Hän sanoi, että SDP:tä poteva "yksilö yliarvioi itsensä jossakin suhteessa kuten vaikkapa jonkin taidon hallinnassa. Lisäksi tyypillisesti mitä huonompi yksilö on kyseisessä taidossa sitä enemmän hän yliarvioi osaamistaan. Tämän voi katsoa johtuvan siitä, että kun yksilö ei hallitse taidon suorittamista, ei hän osaa myöskään arvioida osaamistasoaan".
- Anonyymi
Itkupotkuraivarit, kemiallinen eskapismi, femimania, miesviha, peniskateus, viha syntymättömiä lapsia kohtaan, oirekirjo on laaja.
- Anonyymi
"Minulla todettiin "keskeytymätön puhevalehtelu eli KEPU"!!!
- Anonyymi
Viimeksi kun piti käydä hyönteismyrkkyjä ostamassa, kysyin naapurin isännältä mitä kannattaisi ostaa.
Sanoi että käyttäkää SKDL:ää, se on se joka kaiken tuhoaa.- Anonyymi
Se on venäläinen jauhe jota levitetään lentokoneesta. Tulee sanoista Suomen Kansan Dramaattinen Loppu.
Vasili.
- Anonyymi
Vähällä pääsette! Minulla todettiin punaviherödeema. Joka reiästä valuu punavihreetä karmean hajuista visvaa. Arvatkaa millainen sotku seuraa kun aivastaa! Huhuh!
- Anonyymi
Joitakin vaivaa sellainen ahdistus, että Suomeen tulisi pääministeriksi henkilö, joka ravistelisi pääminusteri-instituutiota ottamalla miljardikaupalla velkaa, ilmaiseksi asumalla Kesärannassa ja syömällä aamupaloja, bilettämällä, lomailemalla, juopottelemalla ilmaiseksi.
Ahneuksissaan vielä korottaisi omaa palkkaa 2470 eurolla kuussa ja näyttäisi presidentille keskisormea.- Anonyymi
Selviäähän siitäkin valehtelemalla ?
- Anonyymi
Huh! Onneksi noin painajaismaista unta ei pysty edes näkemään.
- Anonyymi
SDP:tä hoidetaan koronapiikeillä😂🤣
- Anonyymi
Kun kerran tulee SDP, niin se on parantumaton vaiva.
- Anonyymi
Mitä SDP tyrii se sataa kokoomus kerjäläisten laariin. Rakenne huolehtii siitä.
Lois eläjille tulee kuin manulle illallinen, - eliitti kommunismia.
Talousjärjestelmä kato kun ei ole oikeudenmukainen. Sen tietää taloustieteilijät,ne suosii riistokapitalismia.
Elämme pahan maailmassa jossa saatana hallitsee. Kirkko laskee alleen. Se on tekenteliöiden lepopaikka. Esivaltaa hallitsee saatana. - Anonyymi
Olen kuullut että SDP:sta voi parantua, jenkeissä on vissiin sellaisia hoitoja joilla on saavutettu hyviä tuloksia.
Paranemisia sinulle ja yritä vähentää sairauttasi öyhötys kerrallaan.
Tapsa- Anonyymi
Missä SDP-eheytymishoitoja tarjolla??
- Anonyymi
Natsit koittaa pistää kansaa kyykkyyn. Saunantaa ideologia mielessään.
- Anonyymi
Kuulostaa pikemminkin persupsykoosilta.
- Anonyymi
Hallituksemme vähäjärkinen sössimässä suomen metsät Brysseliin . Minä testamenttaan 25 hehtaariani Tanskaan . Älykkäämpi pakolaispolitiikka ! Eivät kerää nurkkiin turhakkeita.
- Anonyymi
Meidän hallitus herrojen pitäisi mennä jo sota hysteriassaan hoitoon.
Se olisi koko yhteiskunnalle parasta.
Täytyisi tehdä kansalaisaloite. asiasta. täi pakkohoitolaki aikaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Henkirikos kiuruvedellä
Poliisi tutkii maaliskuussa tapahtunutta 50 luvulla syntyneen kuolemaa henkirikoksena. Missä päin tälläinen sattunut1314112Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?
Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi1903897Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia
"Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoainetukijärjestelmän, kun energianhinnat nousi292626Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta
🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs102412100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman
Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es322183Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin
Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks41756Olen aika varma
että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa481382Läpäiseekö Martina Aitolehti Erikoisjoukot - kyllä vai ei?
Martina Aitolehti on pärjännyt mainiosti Erikoisjoukoissa. Yrittäjä on mielipiteiltään napakka ja hän sivaltaakin koulut931371Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys
Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä241281Ei ne päivät ole samanlaisia...
Toisena hymyillään ja katsellaan silmiin, toisena taas tuntuu ettei edes tunneta toisiamme, vältellään ja katseet ei vah361069