Heleniuksen voitto lapulle

Anonyymi-ap

Helenius kohtaa Deontay Wilderin nyrkkeily ottelussa sunnuntai yönä, joten Heleniuksen voittoa lapulle, vielä saa mahtavan kertoimen 6.
Helenius voi järjestää megayllätyksen lyömällä ennakkosuosikin kanveesiin.

4

199

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olisiko nuorilla miehillä kiinnostusta tulla Savon sydämen kisastudioon katsomaan matsia? Tarjoan kyydit, ruokaa ja juomaa sekä rajua seksiä ottelun jälkeen. Ottakaahan pikaisesti yhteyttä, jos asutte pääkaupunkiseudulla!
      [email protected]

      • Anonyymi

        Synninteko ei kiinnosta. Rahanteko kyllä. Rukoile Jeesukselta synnit anteeksi, jotta välttäisit kadotustuomion.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Synninteko ei kiinnosta. Rahanteko kyllä. Rukoile Jeesukselta synnit anteeksi, jotta välttäisit kadotustuomion.

        Mikä on Jeesuksella kerroin?


    • Anonyymi

      Eiköhän se ura viimeistään nyt ole paketissa. Olihan se nähtävissä jo vuonna 2015 ettei tästä kaverista todellakaan tule maailmanmestaria.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1319
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      83
      1204
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      96
      967
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      813
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      713
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      589
    7. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      29
      516
    8. Mikä on vahvuutesi palstalla?

      Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
      Sinkut
      111
      510
    9. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      468
    10. Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla

      Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu
      Ikävä
      33
      455
    Aihe