Katsellut kovasti Hyviinkäältäki asuntoja kerrostaloja, rivitaloja, omakotitaloja jotka on kaukolämmöllä. Hyvinkäästä ei tiedä kovinkaan paljon siitä mitä kaupunginosia pidetään parhaimpana tai edes toiseksi parhaampana.
Neliöitä etsinyt 50-120m2, sopiva voisi hyvinki olla noin 64m2. Kovin on heikonnäköisiä kohteita paljon, yksi oli aika "HELMI"näköinen joka meni heti 64m2 kaksikerroksinen rivitalo lähempänä 2000lukua?
Ihan vain totean jos teette myyntiä varten asuntoihinne parannuksia pitää ensisijaisesti taloyhtiön kalliimmat remontit tehty jos kohde vanhempi, sitten mukavempi perinteinen parketti, panelit "yäk" varsinki harmaat (maku asia), keittiö tai iso keittokomero, siis seinä pitää erottaa avokeittiön ei vieraat halua nähdä keittiön työmaata jossa aina on sekaisuutta näkyvillä, eikä niin kuin nykyään USA tyylisesti avokeittiö. Uudiskohteet ei kiinnosta niissä kun jo jonkun vuoden kuluttua kauttaalta eteläkin Suomea hinnat putoaa jopa paljon. Harmi kun nykyisin moniss kohteissa on sauna tila jota harvemmin käyttää omakotitaloissa se ymmärtää.
Voi hitsin, hitsin, hitsi kun on niin vaikea löytää oikein HELMI
Anonyymi-ap
0
106
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1285744
Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3962559- 1342467
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv72066- 121323
- 581055
Kun ei numeroa
niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍91038- 51912
- 76825
Temusta tilaamiseen tulee muutos
Alle 150 euron tullivapaus poistuu. Vihdoinkin kankea EU saa jotakin aikaiseksi. https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/101815