Helenius otteli pelkän rahan takia?

Otteet oli aivan muuta kuin huippuunsa
treenanneella nyrkkeilijällä.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Näytti aika valahtaneelta mutta kannattaako ottaa aivovamma tuollaisen takia.

Äänestä

Monet käy töissä pelkän rahan takia ja ovat myös melko lihavia...

Äänestä

Tasoero oli huikea

Äänestä

"Pelkän rahan takia" on eri asia kuin pelkästään rahan takia. - Nm. Miten koulu sujui

Äänestä

Helenius kävi kerää massit talteen kun tarjottiin, monet muutkin käy duunissa vain jos siitä maksetaan tarpeeksi 🤭

Äänestä

Yhdestä kopista miljoonakorvaus, miettikää köyhämielet, 2 minuuttia 50 sekuntia teki töitä 🤭

Aika kova tuntipalkka Robbella.

Äänestä

Jollakin videolla näyttää, että Helenius hyökkää ja Wilder pomppaa köysistä vastaan. Wilderin lyönti menee perille vähän ennen kuin Heleniuksen isku. Äkkipäätä vaikuttaa, ettei Wilder käyttänyt vartalon kiertoa tai olkpään ojentamista iskussaan, vaan löi pelkästään käsiliikkeellä. Riittävän kova se oli noinkin, joskin siinä todella saattoi olla Heleniuksen liike kohti nyrkkiä ja Wilderin ponnahdus köysistä tehostamassa tulosta.

Vaan siis Helenius näytti olleen ihan töissä ja vähän nopeampana olisi voinut mennä toisinkin päin tuo kohtaus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Otteet oli aivan muuta kuin huippuunsa
treenanneella nyrkkeilijällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu