padme

eli pettikä padme anakinia obi-wanin kanssa?
6824
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

...ei...

Mistä moinen kysymys?

Äänestä

Oletkohan nyt kattonut liikaa Salattuja Elämiä ja Kauniita ja Rohkeita?

Äänestä
  • Ei tietenkään! Ainoastaan Anakinin paranoideissa kuvitelmissa aivan Episodi 3:n lopussa.

    Äänestä

miks obi-wan ja anakin taisteli tossa kolmosen lopusa? mikä riita?

Äänestä
  • koska Anakin oli pimeyden puolella ja kun Obi-Wan kieltäytyi tulemasta hänen puolelleen. niin Anakin piti entistä mestariaan vihollisena ja aikoi tappaa tämän..

    Varsinaiseen viestiin vastaus: Ei pettänyt . Anakinin kuvitelmia vain..

    toivottavasti meni jokseenkin oikein..

    Äänestä

eikö se ollut sillee että anakin ei halunnut padmen kertovan obille minne oli menossa ja padme lupas ettei kerro mitään ja sitten obi tulikin paikan päälle ja anakin luuli että padme oli kertonut anakinin sijainnin ja siten
(taijotenkin noin en ole varma )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haba kirjoitti:

eli pettikä padme anakinia obi-wanin kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu