🤔🍁☕ on siinä mielessä turhauttavaa, että tänne purkaa vain muutamalla sanalla tuntojaan. Silloin kun mulla on kaikkein huonoin olo, niin kirjoitan ne nätimmät jutut, että vähäksi aikaa pääsee eroon alakuloisimmista ajatuksista.
Ja kun joskus silmäilee muiden kirjoituksia, niin ei mieli ainakaan niistä kohennu. On aika ikävää, että mun ostarin mummonpenkki missä olen talvella istuskellut, onkin siirtynyt Tampereen puistikkoon. Se mun uimahallikin taitaa olla Oulussa tai Pohjanmaalla.
Kai tämä flunssa tästä joskus hellittää niisk ... niisk!
Palstalle kirjoittelu
1
52
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1003507
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413163- 2212719
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?382299- 351636
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?241466Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411446- 141341
- 131279
- 221261