Turun seutu jo romahtanut asumisalueena..

Yhä enemmän huumerikoksia alueella ja pakolaisia.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tommi asus Turus, mut nukkus Raumal kans.
Simmotist.

Äänestä

Jouduin asumaan 4kk turussa viime vuonna, ja huomasin että sisäsiittoinen alue on.

Äänestä

Asiasta en paljon tiedä mutta mielestäni turku on lintukoto verrattuna hesan kluuviin ja itikseen.

Äänestä

Vaikka Turku on tunnetusti Suomen p€®️$€®️€1k@ se ei riitä mamuille,siispä Hesaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Yhä enemmän huumerikoksia alueella ja pakolaisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu