Ei taas lupaa hyvää Suomen kannalta.
Tuo tyhjäjauhopää ei osaa edes neuvottelujen perusasioita ja sen on kansa jo kalliisti kokenut.
Tekstiviesti, kesärata ja sillai!
Tuo tyhjäjauhopää ei osaa edes neuvottelujen perusasioita ja sen on kansa jo kalliisti kokenut.
Tekstiviesti, kesärata ja sillai!
Vastaukset 12
Vanhimmat
No lisää painetta yläpäähän sitten. Pitää kestää rökistystä niinku mies.
Antakaa nyt sille kokkelia, niin ehkä ajatus kulkee liukkaammin. Tosin ei se paljoa auta, jos ladaan laittaa mersun moottorin.
Tyhmyys on mies - levoton ja yksinkertainen - ei hän mistään mitään ymmärrä.
Mies on keksinyt ja rakentanut kaiken mitä näät ympärilläsi, hönö.
Varautukaa yllätyssuuriin maksuihin. Tämä kassa on sopinut Suomen kompensoivan Saksan kaaslaskuja ja jälleen Uniperin jatkoksi reilulla kädellä.
Kassatyttö kävi Prysselissä toteamassa, että Suomen valtion kassassa on vielä rahaa etelän vetelille lahjoitettavaksi.
Jauhojengi voisi auttaa
Selfien toi tullessaan
Mitä enemmän Sanna lupaa, sitä varmemmaksi käy 30keur/kk kulukorvaukset Eurostoliitossa.
Ei Sanna tyhmä ole...
Sai kuitenkin julkisuuteen itsestään rankasti retusoidun selfien.
Nuo summat vaan kasvaa joka marinin brysselin reisuilla onkohan tämän reissun lasku jo yli 10 miljardia suomelle mitä veikkaatte paljon sanna on luvanut lahjottaa rahaa tälläkertaa?
Kalliiksi käy jos kaikessa antaa periksi. Nyt on meidän vuoro saada miljardeja EU:N rahoja. Ei riitä, että näyttää tietävän on tiedettävä ja pidettävä oman kansan puolta.